Військовий благає врятувати життя донечки Каріни

Військовий благає врятувати життя донечки Каріни

Дівчинці зараз 6 років, а страшний діагноз – гостра лімфобластна лейкемія, було підтверджено у неї ще в 4.

  • Донечка в нас єдина і довгождана дитина. Ми на неї чекали цілих дев’ять років. 5 березня 2020 року в Карінки пропав апетит, почала блідніти. Ми мерщій в лікарню, – розповів батько дівчинки Юрій Радченко.

Сім’я Радченків з Чернігова. Дівчинка наразі перебуває у Львові, звідки планують перевезти її в Італію. У Хмільнику в Карінки проживає рідна тітка Юлія Вихристюк, і дуже хвилюється за свою дорогу племінницю.

За весь період лікування у родини пішло дуже багато коштів. Виснажливі крапельниці, хіміотерапії та ліки “висмоктували” з сім’ї всі сили. І з дівчинки також. Добрі люди зі всієї України не покидали сім’ю, рідні, друзі, знайомі надсилали життєвонеобхідні кошти.

  • Хочу ще раз подякувати людям з майже всієї України і навіть з-за кордону. З міст: Чернігів, Київ, Бровари, Івано-Франківськ, Одеса, Фастів, Вінниця, Хмільник, Прилуки, Суми, Тернопіль, Львів та багато інших міст, друзям, знайомим, колегам та побратимам за допомогу та підтримку. Велика вам від мене батьківська дяка. Хай вас Господь береже. А я вас буду берегти так, як мене навчали, – писав у групі допомоги в ФБ тато Каріни.

На певний час дівчинці стало краще, однак нещодавно Юрій Радченко знов звернувся за допомогою:

  • Карінка почувала себе задовільно. Все йшло добре, поки не почалася ВІЙНА. Почались ракетні удари, авіабомбардування нашого міста Чернігова. З самого початку 24.02 по 16.03 дружина з Карінкою перебували в передмісті Чернігова, де йшли запеклі бої, не могли евакуюватись та були змушені перебувати переважну частину часу в погребі, ховаючись від обстрілів ракетами, реактивної артилерії та авіаударів, звісно, мова про щотижневі контрольні аналізи не йде у зв’язку з неможливістю. 17.03 нарешті дружині з Карінкою вдалося вирватися з Чернігова до Києва, де відразу зробили перший аналіз крові який показав завищені печінкові показники і хімію було відмінено. Наступного дня вони дістались міста Тернопіль, розмістились та відразу стали на облік до лікаря і приймали ліки, щоб зняти інтоксикацію з печінки.

3 березня дівчинці стало погано, вона почала втрачати свідомість, їй відняло один бік, не могла говорити. Результати аналізів показали малу кількість кисню в крові та набряк головного мозку. Рецидив…

  • На превеликий жаль, змушений знову просити людей допомогти, хто скільки зможе на лікування моїй довгоочікуваній, єдиній донечці в цей дуже скрутний час. На жаль, завдяки російським тварюкам не можу бути поряд з дитиною, оскільки знаходжусь на передовій, як і всі свідомі хлопці. Пишу і сам плачу, хоча і бачив дуже багато зла та бід, але переживання за свою дитину не уможливлюють стримати сльози, – сказав Юрій Радченко.

Врятуйте життя маленькій Карині, кожна гривня дуже важлива!

Мати:
Ощадбанк
5167803259549298
Кулик Ірина Григорівна
Батько:
Приват банк
5363542011834976 (гривня)
4731219640924977 (гривня)
4731219614396376 (долар)
Радченко Юрій Петрович

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *