Відзавтра у дитсадках Хмільника – карантин: чи вийдуть з “дистанційки” школи?

Відзавтра у дитсадках Хмільника – карантин: чи вийдуть з “дистанційки” школи?

Враховуючи складну епідеміологічну ситуацію на території Хмільницької міської територіальної громади та окремих населених пунктів, з  метою запобігання поширенню  коронавірусної хвороби, збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу,  вирішено  запровадити карантин у закладах дошкільної освіти  м. Хмільника з 4 березня терміном на 14 календарних днів.

Таке рішення ухвалено 2 березня на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що з 22 лютого всі школи Хмільницької міської громади було переведено на дистанційне навчання.  Ще дві школи – ЗОШ №2 та Куманівецьку школу відправили на “дистанційку” ще раніше – з 18 лютого. Епідемічна ситуація досі залищається складною не лише в Україні, а й на Хмільниччині, тож чи повернуться школярі до звичного навчання – ми запитали в начальниці управління освіти Хмільницької міської ради Галини Коведи.

За словами Галини Іванівни, про рішення відновлення очного навчання ще говорити зарано, адже ситуація з захворюванням на коронавірус у громаді залишається складною.    Днями з цього приводу буде засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, тож все буде залежати від рішення міської комісії.

А про рішення міської комісії стосовно навчального процесу в школах зможете прочитати на нашому сайті – ми триматимемо вас, шановні читачі, в курсі подій.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *