Відтепер не кожен зможе придбати земельну ділянку, і кому загрожує конфіскація

Відтепер не кожен зможе придбати земельну ділянку, і кому загрожує конфіскація

Народні депутати вирішили змінити правила купівлі землі, розширивши список тих, хто не може здійснити операцію. Про це йдеться у законопроєкті № 6199, що внесений до Верховної Ради 21 жовтня. Крім того, нотаріусів звільнять від обов’язку перевіряти покупців, натомість останні самі надаватимуть декларацію.

Про це повідомляє Главком, пише NEWS Хмільника.

Автори документа пропонують розширити перелік заборон на набуття права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення учасниками (акціонерами, членами) або кінцевими бенефіціарними власниками юридичних осіб, до яких застосовано санкції.

Також пропонується звільнити нотаріусів від обов’язку проводити перевірку потенційних покупців невеликих сільськогосподарських ділянок у державних реєстрах. Зміни стосуватимуться землі, призначеної для ведення садівництва (до 0,24 га) або особистого селянського господарства (до 2 га).

Водночас претенденти на купівлю таких ділянок будуть зобов’язані надавати нотаріусу декларацію для оформлення угоди. У разі внесення до декларації недостовірної інформації земельна ділянка підлягатиме конфіскації.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *