Відсьогодні на більшості водойм області закінчилась нерестова заборона

Відсьогодні на більшості водойм області закінчилась нерестова заборона

Нерестова заборона закінчилася на більшості внутрішніх водойм Вінницької області 10 червня, за виключенням придаткових систем річок, де вона фінішує 30 червня. Про це інформує Вінницький рибоохоронний патруль, повідомляє NEWS Хмільника. 

Так, від 10 червня усі рибалки-любителі зможуть займатися риболовлею, оскільки встановлені заборони любительського і спортивного рибальства на нерестовий період знімаються, за винятком придаткових систем річок, де вона закінчується 30 червня.

Це означає, що рибалити дозволено на загальних умовах, передбачених Правилами любительського рибальства. Під час риболовлі потрібно мати при собі засоби для вимірювання маси та довжини водних біоресурсів.

Добова норма вилову риби становить 3 кг + одна особина, розмір якої перевищує мінімально дозволений для вилову.

Мінімальний розмір щуки, який дозволений до вилову — 50 см, судака — 42 см, білизни — 30 см, головня — 24 см, лина — 20 см, ляща та сазана (коропа) — 35 см у дніпровських водосховищах, 30 см — в інших внутрішніх водних об’єктах, плітки — 18 см у дніпровських водосховищах, в інших внутрішніх водних об’єктах — без розмірних обмежень тощо.

Порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства згідно КУпАП становить від 34 до 680 грн, а також відшкодування нанесених рибному господарству збитків.

«Гаряча лінія» для консультування громадян та фіксації звернень відносно порушень природоохоронного законодавства – (068) 018-37-52.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *