Відсьогодні хмільничани можуть звертатись до Служби освітнього омбудсмена України

Відсьогодні хмільничани можуть звертатись до Служби освітнього омбудсмена України

На веб-сайті Міносвіти і науки України зазначається про те, що сьогодні, 4 листопада, в Україні офіційно запрацює Служба освітнього омбудсмена. Якщо жителів Хмільницької громади зацікавила діяльність Служби, більш детальніше можна дізнатися про освітнього омбудсмена на сайті https://eo.gov.ua Там також оприлюднена контактна інформація, за якою можна звернутися до освітнього медіатора зі скаргою, пропозицією чи за роз’ясненням.

Зауважимо, що постанову про появу освітнього омбудсмена Кабінет Міністрів України видав ще минулого року. Уряд постановив, що освітнім омбудсменом може бути громадянин України, який вільно володіє державною мовою, має вищу освіту та відповідний досвід роботи. Він не може поєднувати свою роботу з іншою діяльністю, окрім творчої або викладацької.

Серед завдань освітнього омбудсмена – забезпечення права людини на якісну та доступну освіту та сприяння впровадженню інклюзивної форми навчання. Освітній омбудсмен виступає посередником між навчальними закладами та Міністерством освіти, співпрацюючи із різноманітними органами влади, зокрема правоохоронцями, а також із громадськими та міжнародними організаціями.

За результатами відкритого відбору 14 серпня 2019 року цю посаду обійняв Сергій Горбачов – педагог із 13-річним стажем, який до призначення працював директором школи у місті Києві.

Текст – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради, за інформацією Міністерства освіти і науки України

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *