Відразу у п’ятьох хмільничан діагностували коронавірус вчора у неділю

Відразу у п’ятьох хмільничан діагностували коронавірус вчора у неділю

Цієї неділі у Хмільнику було зареєстровано відразу п’ять нових випадків захворювання на COVID-19. Про це нам детальніше розповів голова Хмільницької РДА Максим Мазурик.

– Дійсно, цієї неділі у нас офіційно підтверджені ще п’ять випадків захворювання громадян на COVID-19. В більшості, там захворіли родини… Є що захворіла ціла родина… Є випадки, що окремі члени родини. Усе сталось лише по місту Хмільник. Вік різний. Наразі четверо громадян предпенсійного та пенсійного віку – двоє чоловіків та дві жінки – лікуються у нашому інфекційному відділенні центральної районної лікарні. На щастя, жоден з них не перебуває на апараті штучної вентиляції легенів. Вони отримують усе необхідне лікування, – розповів нам Максим Мазурик. – За останній тиждень у нас спершу було три нові випадки захворювання. І ось додамо ще п’ять…

Тож загалом зараз у нас 13 хворих, п’ятеро з яких вже одужали. Нині нових випадків – вісім! Четверо з них, зокрема неповнолітній хлопчик, перебувають на самоізоляції. Вони хворіють безсимптомно. Ситуація цілком контрольована. Вживаються усі необхідні заходи. До речі, станом на сьогоднішній ранок у понеділок нових випадків у нас не зареєстровано!

Я вкотре звертаюсь до громадян із проханням дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.

Також  важливо брати до уваги  лише офіційні джерела інформації.

Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *