Відповідальних хмільничан запрошують на майстер-клас із виготовлення українського оберегу

Відповідальних хмільничан запрошують на майстер-клас із виготовлення українського оберегу

Громадська організація «Туристично-оздоровча Україна» в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (проект Проміс http://pleddg.org.ua/ua/)  запрошує відвідати чотириденний майстер-клас з виготовлення сувенірної продукції (ляльки-мотанки та іншої продукції в”язання).

Мотанка – символ добра та благополуччя, символ надії на краще та сильний сакральний предмет. І зовсім не має значення, чи створилася лялька нашвидкуруч для забавки дитині, чи як важливий оберіг чи подарунок до свята. Сама назва ляльки – «мотанка» походить від поняття «мотати», а загальний вигляд такої ляльки представляє собою фігурку людини, як правило жіночу або дитячу, виготовлену зі шматків тканини. Частини тіла такої ляльки з’єднувалися вузликами.

Максимальна кількість учасників 15 осіб. Перший-майстер клас відбудеться 13.10.2020 з 14:00 до 17:00 в приміщенні міської ради на 4-му поверсі.

  • Запрошуємо відповідальних хмільничан, які в подальшому будуть застосовувати свої знання на практиці, самореалізуються завдяки нашій організації. Перевагу надаємо  хмільничанам безробітним, і тим, хто має достатньо часу для розвитку та зацікавлений в діяльності й після закінчення навчання.  Таку сувенірну продукцію  учасники зможуть виготовляти в домашніх умовах за нашої підтримки для подальшої співпраці. Перший майстер-клас проведе хмільницька майстриня з виготовлення ляльок-мотанок, і в подальшому плануємо робити подібні майстер-класи, але з виготовлення різних виробів. Наприклад, з виготовлення намиста тощо, – розповів голова ГО «Туристично-оздоровча Україна» Яків Настасюк. 

Участь у майстер-класі – за попереднім записом, і абсолютно безкоштовна. Записатися можна на сторінці організації у Фейсбуці, написавши приватне повідомлення: https://www.facebook.com/www.khmilnyk.online

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *