Відійшов у вічність почесний громадянин міста Хмільника й Хмільницького району Анатолій Михальчук

Відійшов у вічність почесний громадянин міста Хмільника й Хмільницького району Анатолій Михальчук

На свято Василя, 14 січня, відійшов у вічність почесний громадянин міста Хмільника й Хмільницького району Анатолій Миколайович Михальчук.

Земне життя Анатолій Миколайович покинув на 89-му році життя.

Хмільничани пам’ятають його як дуже вимогливого керівника, за часи його господарювання розбудовувалася соціально-побутова сфера Хмільниччини, було збудовано багато об’єктів, оновлювалася інфраструктура.

Анатолій Михальчук народився 1932 року в с.Червона Трибунівка Калинівського району Вінницької області в селянській родині.

Після школи здобув професію ветеринара у 1955 році, розпочав свою трудову діяльність у радгоспі “40-річчя Жовтня” на Херсонщині.

Упродовж 1960-1962 років працював ветлікарем Крижопільського відгодівельного радгоспу, головним ветеринарним лікарем Мурованокуриловецького, Барського районів.

У 1966 році був призначений на посаду начальника управління сільського господарства Хмільницького району. У 1970 році – А.М. Михальчук був обраний головою виконкому Хмільницької районної Ради народних депутатів, а з 1975 року – Першим секретарем Хмільницького міськкому партії.

Анатолій Михальчук неодноразово обирався депутатом Вінницької обласної Ради народних депутатів.

За вагомий внесок в соціально-культурний розвиток міста та району Ана­толій Миколайович нагороджений орденами „Трудового Червоного Прапора”, „Знак пошани”, медалями.

Звання «Почесний громадянин району» присвоєно рішенням 6 сесії ра­йонної ради 4 скликання № 94 від 12.06.2003 року. Також був Почесним громадянином міста Хмільника.

Фото – rada.ekhmilnyk.gov.ua

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *