Відбувся тренінг для хмільницьких вчителів

Відбувся тренінг для хмільницьких вчителів

З метою підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів щодо реалізації завдань нового Державного стандарту початкової освіти з 28 по 30 жовтня на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів    № 4 відбулися тренінгові навчання для вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів 1-х класів в 2020-2021 навчальному році.

Навчання – це завжди цікаво,  особливо  в умовах Нової української школи. Тренінг допоміг учителям опанувати сучасні методики навчання та ознайомитися з новітніми освітніми програмами. Адже саме вчителі початкової ланки мають створити середовище комфортне для навчання і розвитку дитини, дати їй можливість не тільки здобувати знання, але й практично їх застосовувати.

У ході роботи учасники тренінгу створювали колажі, макети, виконували аплікації, проводили руханки, ознайомилися з методикою проведення ранкових зустрічей, питання щодо ролі учителя в організації освітніх осередків.

Проведення семінару-тренінгу сприяло підвищенню фахового рівня та педагогічної майстерності вчителів початкової школи.

Текст та фото – методичний кабінет управління освіти Хмільницької міської ради

Відбувся тренінг для хмільницьких вчителів Відбувся тренінг для хмільницьких вчителів Відбувся тренінг для хмільницьких вчителів Відбувся тренінг для хмільницьких вчителів Відбувся тренінг для хмільницьких вчителів Відбувся тренінг для хмільницьких вчителів Відбувся тренінг для хмільницьких вчителів

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *