Відбулась позачергова сесія Хмільницької міської ради

Відбулась позачергова сесія Хмільницької міської ради

Вчора під головуванням міського голови Сергія  Редчика відбулася 66 позачергова сесія міської ради 7 скликання.

На початок пленарного засідання зареєструвалось 22 депутата, які  розглянули 13 питань порядку денного. З метою збереження та відновлення пам’ятки архітектури національного значення, залучення інвестицій переможця інвестиційного конкурсу, місцеві обранці затвердили інвестиційний договір на реставрацію та використання Палацу Графа Ксідо. Сторонами визначено Хмільницьку міську раду та ТОВ «Розбудова та розвиток», яке, відповідно до договору, зобов’язується здійснити фінансування протиаварійних та ремонтно-реставраційних робіт Палацу, виступити замовником проектно-кошторисної документації для виконання пристосування об’єкта інвестування під готельно-ресторанний комплекс, фінансувати всі витрати, пов’язані з проектуванням та/або коригуванням проектно-кошторисної документації, виконувати функції замовника будівельних робіт, укласти охоронний договір з уповноваженим органом охорони культурної спадщини, виконати протиаварійні та/або невідкладні консерваційні заходи на об’єкті інвестування в термін до  01.01.2021р., а в термін до 01.01.2023р. ввести в експлуатацію об’єкт інвестування.  Ця Угода визначає права, обов’язки та відповідальність сторін, порядок та умови здійснення інвестицій, орієнтовний обсяг яких становить 48 мільйонів гривень. При цьому слід зазначити, що ринкова вартість об’єкта інвестування на момент укладення договору відповідно до звіту про незалежну оцінку складає 15 мільйонів 702 тисячі 815 гривень.

Значна частина рішень стосувалася сфери житлово-комунального господарства.  Два рішення обумовлені необхідністю внесення змін та доповнень до чинних міських  програм: Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки та Програми регулювання земельних відносин та управління комунальною власністю у Хмільницькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2017-2020 роки. Декілька рішень стосувалися питань, пов’язаних з приватизацією об’єктів комунальної власності.

З метою створення належних умов для навчання і виховання, збереження здоров’я здобувачів освіти, підвищення якості освітнього процесу, депутати затвердили внесення змін до Програми розвитку освіти Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки. Зміни стосувалися фінансування заходів Програми та закупівлі товарів для забезпечення належного функціонування освітніх закладів.

Волевиявленням більшості від депутатського складу затверджено рішення, що стосується фінансової сторони життя хмільничан, а саме змін до бюджету територіальної громади на 2019 рік. Рішення передбачало зміну бюджетних призначень у різних сферах, а саме: соціального захисту і соціального забезпечення населення, освіти, економіки, екології та природних ресурсів, благоустрою населених пунктів тощо.

На виконання заходів Комплексної програми покращення умов медичного обслуговування жителів міста на 2016-2019 роки збільшено бюджетні призначення в сумі 57 тисяч 300 грн. на закупівлю туберкуліну для дітей – жителів міста. За пропозицією окремих депутатів збільшено призначення на ямковий ремонт доріг у м. Хмільнику за рахунок зменшення асигнувань з інших об’єктів.

Окремими рішеннями затверджені договори про передачу коштів бюджетам інших рівнів.

Текст та фото – відділ організаційно-кадрової роботи Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *