Від завтра діятиме тимчасова заборона ловити рибу на період нересту. Де у Хмільницькому районі можна законно порибалити?

Від завтра діятиме тимчасова заборона ловити рибу на період нересту. Де у Хмільницькому районі можна законно порибалити?

Від завтра на водоймах Вінниччини, зокрема й Хмільницького району, встановлена заборона любительського та промислового вилову риби на період нересту.
Як повідомляє Вінницький рибоохоронний патруль, весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів на період нересту риби і відтворення інших водних біоресурсів в рибогосподарських водних об’єктах діє:

– у річках та їх притоках з 1 квітня по 20 травня;

– у водосховищах, озерах, ставках з 1 квітня по 10 червня; (за винятком ізольованих природних або штучно створених водних об’єктів, наданих у користування для потреб аквакультури)

– у р. Дністер з 1 квітня по 10 червня;

– вилов раків у всіх рибогосподарських водоймах з 1 квітня по 10 червня.

Під час нересту риби заборонено проведення в рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, а також заборонити пересування будь-яких плавзасобів, за винятком проходу фарватером, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т.п.), та крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.  На порушників чекає як адміністративна так і кримінальна відповідальність.
У нерестовий заборонений період дозволене любительське і спортивне рибальство з берега однією поплавковою, або донною вудкою з одним гачком і спінінгом, на спеціально визначених органами рибоохорони ділянках водоймОтже, у Хмільницькому районі дозволяється рибалити:

– У річці Південний Буг: в межах м. Хмільник, по обидва береги;

– Сандрацьке водосховище: в межах с. Широка Гребля, Хмільницького району, по правому березі;

– Кривошиївське водосховище (Хмільницький район): 300 метрів від греблі, по обидва береги.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *