Від росіян страждають і гинуть не лише люди…

Від росіян страждають і гинуть не лише люди…

Від початку повномасштабного вторгнення рф на територію України в водах Чорного моря загинууло щонайменше кілька тисяч дельфінів. Про це повідомив доктор біологічних наук, професор і очільник науково-дослідного відділу парку “Тузлівські лимани” Іван Русев (Одещина), – інформує NEWS Хмільника.

  • Варвари вбивають не тільки цивілізованих людей, а і розумних дельфінів. Так ось, на днях я писав коментар болгарською мовою у болгарської групі по дельфінах щодо рашистських гідролокаторів на військових суднах на Чорному морі і їх вбивчу місію по знищенню дельфінів. І, звісно, з’явились коментарі пропутинських ботів з Болгарії, а потім цей мій допис забанив ФБ, написавши, що я порушив якісь правила. Так ось, зараз, ще раз наголошую, що останніми тижнями спостерігаються серйозні жертви війни серед дельфінів у Чорному морі. Ось красномовний приклад мого колеги і однофамільця з Болгарії Атанаса Русева, якій пару днів тому повідомив, що в них -у Болгарії, в гирлі річки Ропотамо, в морі з’явилося кілька дельфінів, які навіть не здатні були орієнтуватися і були дуже слабкими, – розповів Русев.

За його словами, деякі з дельфінів мали опіки від вибухів бомб або мін і вони вже не могли зорієнтуватися і, звісно, не могли шукати собі їжу. Ті, хто не обгорів, зазнали внутрішніх пошкоджень і сильно постраждали. Таких поранених, або загиблих дельфінів у Чорному морі течією заносить на узбережжя Болгарії, Румунії, Туреччини і до берегів України.

В межах Національного природного парку, як повідомив український еколог,  зграйки дельфінів останніми днями з’являються вслід за зграями хамси і атерини вздовж берега моря, вони також риються в піску на морських мілинах в пошуках смачної для них риби – морського язика. Але в різних місцях піщаного пересипу зустрічаються і мертві дельфіни, як наслідки війни рашистських варварів, які використовують потужні гідролокатори і дезорієнтують тварин.

Крім того, внаслідок активних бойових дій на території України зменшується популяція птахів, виникають пожежі екосистем та викидаються на берег дельфіни. Крім того, солдати РФ захоплюють національні парки та встановлюють своїх “начальників”.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *