Від початку війни у хмільницькій лікарні народилось 12 дітей

Від початку війни у хмільницькій лікарні народилось 12 дітей

Незважаючи на бойові дії у багатьох населених пунктах України, в нашій країні все ж таки народжується нове життя. Від початку війни, за ці 12 пекельних днів, під звуки сирен у хмільницькій лікарні народилося 12 дітей: 6 хлопчиків та 6 дівчаток.

Хвала і честь усім нашим медикам, які працюють за будь-яких обставин, незважаючи на складну ситуацію та важкі умови праці. Наші медики – справжні герої, які бережуть всіх українців та Україну.

Також у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА повідомили, що з початку війни у пологовому відділені Калинівської центральної районної лікарні народилося п’ятеро немовлят – чотири дівчинки і один хлопчик.

  • Наразі у нашому пологовому відділенні перебувають вагітні жінки з Київської, Херсонської та Донецької областей, – зауважив директор Калинівської центральної районної лікарні. 

У Калинівській лікарні є традиція робити тематичні фотосесії. Зараз немовлят загортають у жовто-блакитні стяги.

За повідомленням Міністерства юстиції, від початку війни зареєстрували майже 4 тис. шлюбів і народилося 4,3 тис. дітей.

  • Хоч би як ворог хотів нас знищити та зламати, але життя триває… І народжується нове, незважаючи на війну. Від початку війни з Росією в різних куточках України народилося 4311 немовлят, – йдеться в повідомленні пресслужби Мін’юсту.

    Також за цей час українці створили близько 3 973 нових сімей.

    Фото – Департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА, Калинівське пологове.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *