Вічно зайняті батьки або як з максимальною користю провести час з дітьми

Вічно зайняті батьки або як з максимальною користю провести час з дітьми

Скільки ти мріяла (в), що з народженням дитини будеш проводити з нею час весело, корисно, цікаво. Діти підростають, йдуть в дитсадок або школу, а ти на роботу і ваші розмови стають все більше схожими на допит: «Як пройшов день?», «Які оцінки?», «Де ти була (в) так довго після занять?».

Ну що? Ви так собі це уявляли? Думаю, що ні. З цим треба щось робити, аби не втратити зв’язок зі своїми дітьми, а вони пам’ятали згодом щось більше, ніж вічно зайнятих чимось батьків. Де знайти час, коли гратись чи спілкуватись з дітьми і встигати на роботі-вдома все зробити?

Значить так, якщо твої діти ще менші і ти забираєш їх з дитсадка чи школи, то нехай дорога додому буде сповнена розмов, про те, що вразило сьогодні твою малечу, про що вона мріє, з ким дружить, чому не готова виступати на сцені під час шкільних свят. Можна просто погратись: скачіть по різного кольору плитках, виглядайте, якої марки автомобіль буде наступний, той стане «твоїм» чи твоєї малечі, збирайте каштани… Ігор може бути безліч – вигадуй або «загугли».

Коли вся родина вдома, готуйте вечерю разом і вечеряйте по можливості також разом, а не кожен зі своїм телефоном: розкажіть, що цікавого трапилось з вами сьогодні – нехай це стане традицією.

На вихідні, з-поміж інших справ, виділіть хоч би дві годинки на спільну прогулянку в парку або похід до кафе на смакування гарячого шоколаду чи інших смаколиків.

Запитайте у своїх дітей, якими вони бачать свій ідеальний день із батьками і постарайтесь втілити це в життя. Відклади своє прання-прасуванння-прибирання-ремонт авто (необхідне – підкреслити)  і пограйся зі своїми дітьми. Як казала одна моя хороша знайома (Оксанко, тобі привіт!), твої діти не згадають тобі брудний килим, а відсутність на святі у школі – обов’язково.

Задумайся над цим зараз, щоб у старості не бідкатися, чому твої діти не приїздять до тебе.

 

Ваша Наталя Міщук

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *