Ветерани війни з інвалідністю І-ІІ груп зможуть отримати грошову допомогу

Ветерани війни з інвалідністю І-ІІ груп зможуть отримати грошову допомогу

Така можливість стала реальною після підписання чотиристороннього Меморандуму про взаєморозуміння щодо підтримки ветеранів, які отримали інвалідність внаслідок російсько-української війни, та їхніх сімей, – повідомляє NEWS Хмільника з посиланням на  Міністерство у справах ветеранів України.

Меморандум передбачає надання грошової допомоги (100 швейцарських франків на місяць) протягом чотирьох місяців ветеранам – особам з інвалідністю внаслідок війни І–ІІ груп.

У пресслужбі Міністерства повідомили, що для отримання грошової допомоги ветерани – особи з інвалідністю внаслідок війни І–ІІ груп зможуть подати онлайн заяви через “мобільний додаток веб-порталу електронних послуг” (Портал Дія) за допомогою послуги єПідтримка.

Виплати коштів будуть здійснюватися через платформу управління даними компанії “РедРоуз Сі Пі Ес Лімітед”. Вона використовуватиметься для обробки знеособленої інформації про отримувачів грошової допомоги, нарахування виплат та їх моніторинг, надання звітних матеріалів.

Документ укладено між Міністерством у справах ветеранів України, Товариством Червоного Хреста України, Міжнародною Федерацією Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та компанією «РедРоуз Сі Пі Ес Лімітед».

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *