Ведмедик Тедді і американський президент: зворушлива історія походження улюбленця мільйонів

Ведмедик Тедді і американський президент: зворушлива історія походження улюбленця мільйонів

Цю іграшку люблять і хлопчики, і дівчатка, їй розказують свої секретики і засипають, обійнявшись. Скажіть, а вас коли-небудь цікавило, звідки з’явився такий ведмедик та чому його назвали Тедді? Я почула цю історію випадково, а вже для мама-блогу детально вивчила «біографію» улюбленця мільйонів. Прочитайте та розкажіть дітворі про їхню улюблену іграшку.

Історій походження, насправді, багато, проте одна повторюється раз у раз у різних джерелах інформації. Значить, вона і є наймовірнішою за інші.

Вивчивши її, зрозуміла, що лише незнання людей про патентування іграшки і її імені, дозволило іншим нажити чималі кошти, виготовляючи популярного персонажа.

Роком народження ведмедика Тедді сміливо можна назвати 1903 рік. Саме тоді американський президент Теодор Рузвельт взяв участь у полюванні на ведмедя. Єгері перестарались, намагаючись догодити очільнику держави: вони прив’язали ведмедя до дерева, аби полювання стовідсотково було вдалим.

Президент відмовився стріляти у безпорадну тварину, а сама історія у вигляді карикатур потрапила на шпальти газет. Саме тоді, Маріс Мічтом, власник однієї з крамничок у Брукліні, попрохав свою дружину пошити м’яку іграшку – ведмедика, аби виставити її у вітрині магазину. Підписав він пухнастикам дуже просто «Ведмідь Тедді» (малося на увазі, що це ведмідь Теодора Рузвельта).

Справедливий вчинок Рузвельта та іграшка, названа на честь глави держави, мали просто шалений успіх у людей. Маріс і Роуз Мічтоми не уже могли самостійно відшивати іграшку, яка користувалась попитом у покупців: вони прийняли рішення і заснували компанію, яка виготовляла ведмедиків Тедді (ця компанія, до речі, досі існує).

Проте подружжя, на жаль, не запатентувало ні іграшкового ведмедика, а у деяких інших країнах, використовуючи хвилю популярності цієї іграшки, заробили на цьому шалені кошти.

Пройшло більше сотні років, зараз у світі нараховується понад 20 музеїв ведмедика Тедді, про нього написано понад 400 різних книжок, продано мільйони пухнастиків. Проте ведмедику Тедді це ні до чого: головне, що він досі із задоволенням слухає дитячі секрети і бачить неймовірні сни у компанії малюків.

Ваша Наталя Міщук

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *