В Yasno спрогнозували, скільки ще триватимуть вимкнення світла

В Yasno спрогнозували, скільки ще триватимуть вимкнення світла

В Yasno дали досить невтішний прогноз, адже без світла українці можуть бути дуже довго. І це ще за найсприятливіших умов.  У будь-якому випадку громадян закликають запастися теплим одягом, ковдрами, та слід продумати всі можливі варіанти, які допоможуть перечекати довготривалі відключення. І починати готуватися до найгіршої ситуації варто вже зараз.

Так, генеральний виконавчий директор постачальника енергоресурсів Yasno Сергій Коваленко написав, що, ймовірно, регулярні вимкнення електроенергії триватимуть щонайменше до березня.

  • Сьогодні знову маємо різні відключення: починали з стабілізаційного графіка, але вдень отримали нові обмеження від Укренерго і відключаємось й екстрено. Максимальні обмеження за сьогодні – 391 МВт, відключені більш як 953 тисячі клієнтів.  Енергетики, попри погану погоду, зараз максимально стараються завершити відновлення до ще більших холодів. І хоча зараз відключень стало менше, я хочу, щоб всі розуміли: швидше за все жити у режимі відключень українцям доведеться щонайменше до кінця березня, – написав у Facebook СЕО постачальника енергоресурсів.

За умови, якщо нових ракетних атак не буде і енергетичні об’єкти залишаться в тому ж стані, як є на даний момент, тоді дефіцит потужності може бути рівномірно розподілений по всій країні. Це означає, що відключення будуть скрізь, але менш тривалими.

Також Сергій Коваленко спрогнозував два можливі прогнози розвитку ситуації: позитивний та негативний.

Позитивний прогноз: нових атак не відбувається, повертається попередній рівень генерації. Тоді ми, цілком імовірно, будемо мати вдосталь електроенергії, тож зможемо відмовитися від відключень взагалі.

Негативний прогноз буде у випадку, якщо мережу сильно пошкодять внаслідок атак. Тоді доведеться задіювати не лише погодинні стабілізаційні відключення, але і екстрені, за яких світла може не бути дуже тривалий час.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *