В Уланівській громаді рекомендували не проводити мовою окупанта будь-які масові заходи

В Уланівській громаді рекомендували не проводити мовою окупанта будь-які масові заходи

Нещодавно Уланівський сільський голова Олександр Гоцуляк оприлюднив рішення, в якому рекомендував жителям громади не проводити мовою окупанта будь-які масові заходи.

У документі йдеться про те, що з 6 червня жителям громади рекомендується не проводити мовою окупанта релігійні та будь-які  інші масові заходи, під час вшанування пам’яті загиблих в російсько-Українській війні, на території Уланівської територіальної громади.

Своє рішення він пояснив також.

  • Я розумію, що я голова громади, маю тримати нейтралітет , однак, крім того, я людина зі своєю позицією!!!

    В суботу в нас відбулось ще одне поховання нашого героя, по суті дитини, яка не встигла навіть пожити, в ході якого я, як і більшість людей, не могли прийняти той факт, що він загинув від рук російських загарбників, при цьому під час вшанування його пам’яті було чутно мову окупанта.

    Серце від цього рветься і це є незрозумілим.

До всього він додав, що в зв’язку з цим було прийнято відповідне рішення, яке носить лиш рекомендаційний характер, проте є офіційною позицією сільської ради.

До слова, в Україні не вперше забороняють щось російське. Наприклад, рішенням виконкому Конотопської міськради у місті заборонили трансляцію та публічне прослуховування російськомовного музичного контенту.  Декілька років тому на території Житомирської області заборонили трансляцію російських фільмів та виступів російських акторів. І подібних прикладів по Україні багато.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *