В Україні запускають Об’єднану платформу культури та медіа під час війни

В Україні запускають Об’єднану платформу культури та медіа під час війни

Міністерство культури та інформаційної політики запускає новий проект — Об‘єднану платформу культури та медіа під час війни. На ній будуть розміщені ініціативи та фонди, що реалізуються МКІП від початку широкомасштабного вторгнення рф.

Метою є привернення уваги світу до війни в Україні та консолідація міжнародної спільноти у спротиві російській агресії. Як повідомляють на  Урядовому порталі разом із партнерами, волонтерами та спеціалістами з різних сфер вже було створено понад 20 проектів.

  • Історія повторюється і сьогодні вже путінські ракети цілеспрямовано стирають з лиця землі українські музеї та пам’ятки архітектури, а російські пропагандисти видаляють з підручників все, що пов’язано з українською унікальною історією та культурою. Підтримувати нашу культуру інформаційно та сприяти тому, щоб за кордоном знали про реальні дії рф — одна з цілей Міністерства сьогодні, – прокоментував Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Відтепер на одному сайті доступні докази військових злочинів рф, актуальна інформація щодо знищення культурної спадщини, унікальні фото та відео, корисні ресурси для вивчення української мови, проєкти з протидії дезінформації, творчість у часи війни та багато інших ініціатив: https://united.mkip.gov.ua/.

Від редакції:  зазначимо, що окупанти знищують на території України не лише українців та нашу інфраструктуру. Вони знищують й культуру…

Голова комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв на брифінгу сказав, що окупанти, коли приходили в села і міста України, то “після того, як вони закінчували вбивати, грабувати і гвалтувати, вони йшли до бібліотек, викрадали і спалювали всі книжки українською мовою”.

За його словами, про такі випадки є багато свідчень. Депутат додав, що саме так робили нацисти. Потураєв зазначив, що подібна ситуація і з пам’ятниками.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *