В Україні запрацює аграрний реєстр

В Україні запрацює аграрний реєстр

Для збільшення конкурентоспроможності аграрного сектору Уряд працює над створенням Аграрного реєстру.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, повідомило інтернет-видання “Я і Закон”.

  • Це новий рівень відносин між державою та сільгоспвиробником, що базується на принципах прозорості, зручності та доступності. Сьогодні ми затвердимо перерозподіл коштів для Мінагрополітики для забезпечення фінансування заходів зі створення Державного аграрного реєстру, – сказав Шмигаль.

За словами Дениса Шмигаля,  завдяки реалізації принципу «єдиного вікна» в межах аграрного реєстру можна буде набагато простіше отримувати сервіси та різноманітні програми державної підтримки.

  • Також, завдяки реєстру планується спростити доступ до банківського фінансування. Тобто, аграрний реєстр закумулює в собі найбільш затребувані серед агровиробників послуги та найголовніше – мінімізує роль чиновника.

Також Прем’єр-міністр зазначив, що в Україні продовжується збір зернових та зернобобових культур і цього року очікуються рекордні показники врожайності у порівнянні з минулими роками.

  • Вже намолочено понад 29 млн тонн пшениці. Відповідні цифри свідчать, що ще не закінчивши сезон, ми вже отримали 4 млн тонн більше, аніж минулого року, – підкреслив Денис Шмигаль.

На Вінниччині жнивна кампанія в розпалі. За повідомленням Голови облдержадміністрації Сергія Борзова, в області станом на 13 серпня намолотили 2 мільйони тонн зерна. Говорячи про хід жнив, очільник області відмітив: “На 94% площ зібрали ранні зернові та зернобобові культури. Із 429,1 тис. га площ обмолотили 405 тис. га.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *