В Україні виготовили авто, яке не має аналогів і є першим в державі

В Україні виготовили авто, яке не має аналогів і є першим в державі

Підприємство Validus представило унікальний піротехнічний автомобіль власного виробництва, який було побудовано на шасі MAN. Він називається ПМ-В.

ПМ-В — піротехнічна машина важкого типу, яка не має аналогів і є першою в Україні. Її основна мета — розмінування українських територій для повернення їх до нормального життя.

Особливість авто у тому, що він може перевозити вибухонебезпечні предмети (снаряди, ракети, бомби) загальною масою до 1000 кг.

  • організовує радіозв’язок в УКХ (КХ) діапазоні з використанням базової радіостанції на дальність не менше 20 км та переносних – на дальність не менше 3 км.
  • за допомогою спеціального пневматичного та гідравлічного інструменту здійснює підйом залізобетонних і сталевих конструкцій та інших вантажів масою до 18000 кг;
  • розширює вузькі отвори у завалах і конструкціях;
  • деформує, переміщує і руйнує силові елементи конструкцій, перерізає металеві прути діаметром до 22 мм.

Новинка побудована на повнопривідному шасі MAN TGS 40.440, яке розраховане на повну масу 40 т та оснащене 440-сильним двигуном. Кабіна застосовується подовжена, спального типу, причому броньована. Про її підвищену захищеність красномовно говорить двосекційне лобове скло.

За інформацією АвтоЦентр.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *