В Україні створили додаток, який повідомляє про стан безпеки твоїх близьких

В Україні створили додаток, який повідомляє про стан безпеки твоїх близьких

В Україні створили додаток, через який кожен зможе дізнатися, чи загрожує його рідним небезпека, чи ні. Про це поінформували у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

В Міністерстві зазначають, що додаток працює навіть за слабкого сигналу мережі оператора. Так, застосунок Dobre допоможе дізнатися інформацію про рідних з окупованих або небезпечних територій. Програма дозволяє не турбувати їх постійними дзвінками та питаннями на кшталт «Як ти?». Цю інформацію можна отримати автоматично та в будь-який час.

  • У додатку абонент створює базу контактів, яким передає свій статус. «Зелений» показує, що у людини все добре. «Червоний» сигналізує про небезпеку та потребу у допомозі. Від них отримує аналогічну інформацію,пояснюють у Міністерстві.

Користувач може самостійно налаштовувати періоди, коли йому приходитимуть сповіщення про статус його контактів. Якщо за встановлений інтервал часу вони не оновлюють інформацію про себе, всі контакти отримають сповіщення про можливе виникнення проблеми.

Завантажити застосунок можна на Android та iOS.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *