В Україні Служба безпеки знешкодила велику мережу російської агентури: агентка була й на Вінниччині

В Україні Служба безпеки знешкодила велику мережу російської агентури: агентка була й на Вінниччині

Служба безпеки України провела масштабну спецоперацію, в ході якої нейтралізувала розгалужену агентурну мережу фсб,  – повідомляє NEWS Хмільника.

В Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі, а також у Дніпропетровській і Вінницькій областях було затримано 19 агентів ворога.

Ворожою групою керував агент фсб, який перебував в одному з районів Херсонщини. Одержані від інформаторів розвіддані він передав представникам російських спецслужб, серед яких – радник так званого «голови Криму» аксьонова.

російські агенти коригували ракетні обстріли українських міст і розвідували позиції підрозділів ЗСУ, а також збирали інформацію щодо місць утримання російських полонених. Також вони займалися підбором даних про учасників національного спротиву, які підпільно протидіють загарбникам на тимчасово окупованих територіях півдня України.

Передавали інформацію через «зв’язкових», які знаходились на тимчасово окупованій території Херсонської області. Для комунікації використовували закриті Telegram-канали.

Під час проведення більше 30 обшуків за місцями перебування ворожої агентури правоохоронці виявили зброю, комп’ютерну техніку і засоби зв’язку з доказами злочинів, прокремлівські агітаційні матеріали.

У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими СБУ за ч. 2 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України, триває досудове розслідування.

Зловмисникам загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *