В Україні шахраї продають термінали Starlink

В Україні шахраї продають термінали Starlink

У мережі Інтернет українцям пропонують придбати термінали Starlink за повну вартість, а через місяць у покупців можуть списати кошти – тобто термінал вони купують двічі. Про таку шахрайську схему першими повідомили користувачі мережі Twitter. Шахраї купують старлінки за кордоном за €1 з післяоплатою і перепродають в Україні.

Як повідомили на сайті ain.ua, користувач під ніком @omelyankovych написав, що купив Starlink на OLX, за 50 000 грн, а через місяць з його акаунту автоматично списали €479. Він пояснив, що автор оголошення придбав термінал у Італії за €1, а потім продав в Україні.

В деяких Європейських країнах справді є послуга, яка дозволяє купити Starlink за €1 і повернути через місяць.  Така можливість є у Франції та Італії.

В комплекті є сама антена і маршрутизатор Wi-Fi. Шахраї з України купують такі термінали, продають за десятки тисяч гривень, а повну ціну змушений оплачувати новий власник, який реєструє пристрій на себе. Таким чином шахрай витрачає лише €1 і отримує прибуток до 50 000 грн.

Так, на OLX є оголошення, які пропонують купити Starlink із усім необхідним обладнанням. Перевірити, як і де придбаний термінал, дуже складно. Можна попросити чек перед покупкою, або переглянути історію оплат вже після. Однак, якщо ви відмовитесь від оплати €479, обладнання заблокують і воно не працюватиме.

Ілюстративне фото – LB.ua.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *