В Україні процвітає фальсифікат кави

В Україні процвітає фальсифікат кави

Про це заявив глава Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, передає NEWS Хмільника з посиланням на Agronews.

Зокрема, за його словами, ринок контрафактної кави в Україні сягає 30%. Таку інформацію він отримав під час зустрічі з виробниками кави.

  • Процвітає контрафакт і підробка світових та українських брендів, а також продаж під брендами на ринках та через інтернет того, що кавою називати не можна, з мальтодекстрину. Ситуація на ринку одночасно жахлива та типова для нашої країни. 30% ринку в тіні. Гранульована кава завозиться за митною вартістю нижче за зелене зерно, –  заявив Гетманцев.

Мальтодекстрин — це речовина, яку додають у каву замість кави, коли роблять контрафакт.

Крім того, за словами Гетманцева, в Україні є люди, які прикривають такий бізнес.

  • Бізнес … просить одного — виконати обовʼязок держави із забезпечення законної та прозорої роботи ринку. В цьому ж зацікавлені й споживачі кави, і сама держава, що збирає гроші на армію. У цьому не зацікавлені кілька сімей «бізнесменів», що налаштували суперприбутковий бізнес під чужими брендами, без сплати податків та за рахунок нашого здоровʼя,додав глава Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Ілюстративне фото – з сайту ТСН.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *