В Україні презентували електромобіль, який планують продавати за 6 тисяч доларів

В Україні презентували електромобіль, який планують продавати за 6 тисяч доларів

В Україні планують випускати електрокари власного виробництва. Так, цими днями відбулася презентація прототипу українського субкомпактного електромобіля Lulida T6 від харківської компанії Vilkon. Новинка здатна долати відстань до 200 кілометрів на одному заряді.

Про це повідомляє АвтоDREAM, пише NEWS Хмільника.

Імовірна початкова ціна електроавто становитиме близько 6 тисяч доларів (170 тисяч гривень).

Ідея створення бюджетного компактного електромобіля народилася в харківській компанії Vilkon. Завдяки спільним зусиллям із китайськими партнерами, модель вдалося реалізувати та розпочати складання в КНР. Звідти в Україну поставляються елементи акумуляторних батарей для авто та сам кузов. Складання батарей, деталей та монтаж електротехнічного обладнання виконується в Харкові.

Технічні характеристики

Що стосується технічних даних, то у стандартному виконанні електромобіль здатний проїхати без підзарядки близько 110 км шляху. Однак, при покупці продуктивнішої версії ця відстань складе приблизно 200 км.

В активі Lulida T6 є 4-кіловатний електродвигун, за допомогою якого машина розганяється до граничних 55 км/год.

Комплектація

У складі оснащення моделі є:

  • Опалювач у салоні;
  • Електричні склопідіймачі;
  • Камера заднього виду.ОсобливостіОкремо варто відзначити наявність п’ятидверного кузова та чотиримісну конфігурацію сидінь у салоні. Тобто, даний електромобіль є повноцінним засобом пересування, який відповідає A-класу.З переваг також відзначається можливість використання електрокара як транспорт для доставки невеликих вантажів або перевезення пасажирів. При складеній спинці заднього сидіння вільний простір в об’ємі становитиме близько однієї тисячі літрів.

Більше того, в компанії повідомили, що найближчим часом готові представити три варіації зовнішності цього електромобіля, а також модифікацію вантажного авто.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *