В Україні оголосили збір коштів на ударні човни Sea Baby

В Україні оголосили збір коштів на ударні човни Sea Baby

Фандрейзингова платформа UNITED24 та monobank разом з українськими волонтерами Сергієм Стерненком та Ігорем Лаченковим розпочали збір на 35 морських дронів Sea Baby,  – повідомляє NEWS Хмільника.

Це перший збір на легендарні човни, завдяки яким СБУ вразила Кримський міст, а також 9 російських суден. За внесок від 100 гривень можна виграти одну з 35 карток, на яких лежать 100 000 гривень, за пожертву від 1000 гривень — картку з мільйоном гривень на рахунку від мережі мультимаркетів “Аврора”.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що за 6 хвилин вдалося зібрати перший мільйон на Sea Baby, а за годину – більше 20 мільйонів.

Надводні безпілотні ударні човни Sea Baby — розробка Служби безпеки України. Протягом 2022-2023 років дрони СБУ вразили фрегати “Адмирал Макаров” та “Адмирал Эссен”, а також мінний тральщик “Иван Голубец” і патрульний корабель “Ладный”, ракетоносії “Самум” та “Буян”, корабель “Павел Державин” та великий військовий буксир “Профессор Николай Муру”, розвідувально-гідрографічний корабель “Владимир Козицкий”.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *