В Україні через петицію просять відмінити закон про техогляд для приватних легкових авто

В Україні через петицію просять відмінити закон про техогляд для приватних легкових авто

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України з’явилася петиція  , де автор просить відмінити закон про техогляд для приватних легкових авто.

Петиція була розміщена ще 5 січня цього року, і за цей період за неї віддали голоси 8 тисяч 463 громадяни.  Загалом потрібно зібрати 25000 голосів. Голосувати за петицію можна ще 47 днів.

  • Не приймати закон про проходження техогляду для приватних автомобілів українців так як це збільшить корупцію в Україні і це вже доказано на рівні автобусів які перевозять пасажирів.Прості українці їздять на авто 30 років, яким і купити нове авто немає змоги, бо кінці з кінцями не можуть звести, – пише автор  петиції.

Вже 2022 року в Україні можуть відновити техогляд для легкових автомобілів, який раніше було скасовано у 2011 році. 10 років тому головною причиною скасування техогляду була серйозна корупційна складова.

У Motor Media Review зазначають, що більшість водіїв проти повернення техогляду. Головна причина такої поведінки водіїв – страх того, що несправні авто залишаться на дорозі, а водії, як і раніше, платитимуть профільним СТО за потрібний “папірець”.

Також доцільність введення техогляду видається трохи дивною з огляду на недавню статистику від Нацполіції. Так, із 170 972 ДТП, що сталися в Україні минулого року, через технічну несправність трапилося лише 455 аварій, а саме 0,27%.

Фото – Motor Media Review.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *