В школярів розпочалося дистанційне навчання

В школярів розпочалося дистанційне навчання

Відсьогодні у школах Хмільницької міської територіальної громади розпочалася дистанційна форма навчання. Триватиме онлайн-навчання з 11 по 22 січня 2021 року, – повідомляють  в Управлінні освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради.

Відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України від 9.12.2020р. «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом  COVID -19 SARS-CoV-2»,  у період локдауну здобувачам освіти заборонено  відвідування закладів загальної середньої освіти.  А тому вже сьогодні в учнів розпочалися онлайн-уроки. Навчання відбувається на безкоштовній платформі Google Classroom. На платформі вчитель може вільно спілкуватися з учнями, давати їм завдання, які учень може виконувати прямо в Класрумі. Крім того,  Google Classroom доступний скрізь, де є інтернет. У Клас можна зайти на комп’ютері в будь-якому браузері, а також з мобільних пристроїв на базі Android і Apple iOS. Також його можуть використовувати люди з повним і частковим порушенням зору — для них передбачені програми читання з екрана.

У закладах освіти складено розклади проведення дистанційних уроків відповідно до санітарних вимог щодо навантаження дітей та врахування технічних  можливостей закладів освіти

Думки з приводу дистанційного навчання  між батьками розділилися, адже більшості не подобається така вимушена навчальна робота. Причини для невдоволення є різні: як залишати малолітню дитину вдома на онлайн -уроках, коли батькам потрібно йти на роботу; відсутність технічних пристроїв, які потрібні для навчання, або ж недостатні знання з підключення до платформи; перебої з інтернетом; і знову ж таки технічні проблеми – недостатня активність учнів на уроках через технічні неполадки: сторонні шуми, розмита картинка тощо.

Але, як відомо, невідомість завжди лякає людей. І світова пандемія докорінно змінила професійну діяльність, можливо, назавжди – зазначають експерти з різних куточків світу. Тож людям залишається зробити все можливе, щоб адаптуватися до нових умов.

Фото – з офіційного веб-сайту Хмільницької міської ради. 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *