В школах можуть з’явитися курси з основ тактичної медицини й тактичної підготовки

В школах можуть з’явитися курси з основ тактичної медицини й тактичної підготовки

Голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак розповів про плани ввести у загальноосвітніх середніх закладах курси з тактичної медицини та підготовки. Зокрема, їх зможуть викладати ветерани війни та бійці ТРО.

Над нововведенням наразі працює Інститут модернізації змісту освіти. Предмети планують викладати не лише у старшій школі: також розглядають варіанти ввести їх у програму 8-9 класів.

  • Крім того, зауважу, що і для хлопців і для дівчат усе це потрібно однаково. Тією чи іншою мірою може відрізнятися програма, але, по суті, вона має бути однаковою, тому що і хлопці мають розбиратися в медицині, і дівчата повинні мати навички поводження зі зброєю,-  коментує  Сергій  Бабак.

Також він не виключає створення у школах нової посади, пов’язаної з безпекою.

  • Була максимально робоча ідея – додати в школи штатну одиницю офіцера з безпеки, який буде співробітником МВС, для того, щоб стежити за безпекою в самій школі на рівні з відеоспостереженням, тривожними кнопками. Його завдання – не так прямо втручатися в усі конфлікти, як передавати за потреби інформацію в органи внутрішніх справ для швидкого реагування,- сказав голова комітету.

Також Сергій Бабак вніс ясність з приводу встановлення у школах безпекових рамок. На сьогодні про це не йдеться, оскільки це фінансово затратно і не вирішить жодних проблем.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *