В селі Порику відбудеться засідання наукового “круглого столу”

В селі Порику відбудеться засідання наукового “круглого столу”

За ініціативи комунального закладу «Історичний музей імені Василя Порика» Хмільницької міської ради 22 липня 2021 року в с. Порик Хмільницької міської територіальної громади відбудеться засідання наукового «круглого столу» з теми: «Постать Василя Порика в багатополярному полі національної пам’яті України про Другу світову війну».

Відкриття заходу – об 11.00 у фойє історичного музею імені Василя Порика.

Як повідомили у КЗ “Історичний музей імені Василя Порика” Хмільницької міської ради, на засіданні доповідачами виступлять науковці провідних університетів історії, філології та журналістики з Києва, Кам’янця-Подільського, Вінниці, Хмельницького, дослідники, соціологи, краєзнавці, педагоги, поети та письменники.

Під час заходу відбудеться вручення історичному музею пам’ятної дошки Василя Порика, яку презентували для закладу з міста Грене (Франція).

Також упродовж засідання заплановане пряме включення з Національної академії наук Республіки Азербайджан та презентація книг місцевих авторів про життєпис вихідців України в європейському русі опору.

Організатори наукового засідання “круглого столу” запрошують взяти участь всіх дбайливих поціновувачів культурної спадщини Хмільницького краю.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *