В селі Березна Хмільницької ТГ відбулося відкриття нової добровільної пожежної команди

В селі Березна Хмільницької ТГ відбулося відкриття нової добровільної пожежної команди

30 червня в селі Березна Соколівського старостинського округу Хмільницької громади відбулося відкриття нової добровільної пожежної команди. Новостворена пожежна команда обслуговуватиме жителів 5 сіл, що значно пришвидшить час реагування на пожежі та можливі надзвичайні події в районі.  жителям 5 сіл, які мають найважливіші об’єкти інфраструктури, школи та дитячі садочки. 

Про відкриття поінформували в Головному управлінні ДСНС у Вінницькій області, передає NEWS Хмільника.

В урочистостях з нагоди відкриття добровільної пожежної команди взяли участь керівництво ГУ ДСНС України у Вінницькій області та Хмільницької територіальної громади. Також, аби привітати гостей та жителів села, до добровільної пожежної команди завітала команда Дружини юних рятувальників пожежних «Fire Stop» ліцею №3 м. Хмільник.

У новоствореній добровільній пожежній команді нестимуть службу п’ять місцевих жителів. Добровольці забезпечені бойовим одягом й спорядженням та необхідною пожежною технікою. Рятувальники зазначають, що ще один автомобіль, повністю укомплектований пожежно-технічним обладнанням, дістався добровольцям від побратимів міста Берава (Республіки Польща). Транспортний засіб отриманий в рамках підписання угоди про співпрацю в 2022 році.

Відбудова та реконструкція пожежного депо для добровольців була розпочата на початку цього року. За кошти місцевої громади придбано все найнеобхідніше для несення служби рятувальників. Відкриття нового боєздатного пожежного підрозділу є позитивним прикладом свідомого ставлення до захисту громади та її мешканців.

 

  • Згуртованість всієї громади, яка долучилась до створення і облаштування підрозділу, вражає! Є спільне розуміння процесів і потреб задля безпеки громади. Завжди напоготові!,написав у себе на сторінці у Facebook начальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук.

Фото – зі сторінки Руслана Шевчука і ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *