В селі Березна Хмільницької громади педагоги висадили фруктовий сад

В селі Березна Хмільницької громади педагоги висадили фруктовий сад

Днями трудовий колектив та місцеві жителі села Березна Хмільницької громади здійснили давню мрію –  біля навчального закладу висадили фруктовий сад. 75 саджанців яблуні та горіха відтепер приноситимуть плоди та милуватимуть око всіх жителів села, а також тих гостей, хто завітає на територію навчального закладу.

Згуртувавшись, працівники КЗ “Березнянський ЗЗСО І-ІІІ ст” підготували ділянку, на якій раніше був шкільний “город”, і посадили молоденькі саджанці. За словами місцевих жителів, ідея про фруктовий  садок виникла давно і неодноразово обговорювалася в трудовому колективі. Але через те, що ділянка була зайнята городиною (землю обробляли учні та вчителі), тож про сад і мови не могло бути. Проте часи змінилися, і потреби стали геть іншими, більше того – нагодилася допомога в реалізації чудового задуму, тож педагоги не замислюючись втілили свою мрію в реальність.

На ділянці працював лише педагогічний колектив, учнів до роботи не залучали. Хоча і школярів також планують долучати по догляду за молоденьким садком, бо ж площа засадженої ділянки чималенька.

Із саджанцями горіхів допомогли міський голова Микола Юрчишин, староста Соколівського старостинського округу Андрій Титула і Сергій Саєнко. А от саджанці яблуньок – це вже ініціатива вчителя-пенсіонера Миколи Рижука.

Микола Тихонович – знаний у селі садівник. За роки свого вчителювання, а це аж півстоліття! – педагог защепив немало садків у рідному селі. Вчитель математики не мав часу зайнятися шкільним садком, адже учні та школа потребували багато уваги та власного часу. І завдяки плідній праці за роки Микола Тихонович здобув звання вчителя-методиста. Лише зараз, нарешті, Микола Рижук власними руками зробив омріяну гарну справу, адже саджанці яблуньок, висаджені біля навчального закладу, защеплені саме ним.

Тож навесні, коли вперше розквітнуть дерева, пахощам цвіту та гарному садовому краєвиду радітимуть 99 школярів та 23 дошколярики Березнянського навчального закладу.

Алла Корнієнко. 

 

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *