В роботі сервісних центрів МВС Вінницької області відбулися зміни

В роботі сервісних центрів МВС Вінницької області відбулися зміни

Про зміни в сервісних центрах МВС Вінницької області поінформували на сайті регіонального сервісного центру ГСЦ МВС, повідомляє NEWS Хмільника.   Зокрема, сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей відтепер об’єднані в один підрозділ.

  • Наразі проводиться технічне налаштування для забезпечення ефективної роботи структури. Відтак, впродовж кількох днів у сервісних центрах МВС Вінницької області можливо спостерігатимуться затримки у наданні адміністративних послуг. Як і раніше, громадянам доступні послуги з реєстрації транспортних засобів, складання іспитів, обмін національного та видача міжнародного посвідчення водія, – попередили громадян.

Також зміни стосуються екзаменаційної діяльності та відкриття нового центру. Відтепер сервісний центр МВС у м. Могилів-Подільський надає послуги в місті Шаргород. Він розташований за адресою: вул. Героїв Майдану, 224. Номерні знаки, які громадяни залишили на платному зберіганні переміщенні в Шаргород. Крім того, з 20 лютого, екзаменаційна діяльність з Тульчина переноситься до Гайсина. Ці зміни пов’язані з віддаленістю деяких населених пунктів та покращенням територіальної зручності.

У Вінницькій області приймання теоретичних та практичних іспитів здійснюватиметься у трьох сервісних центрах МВС:

  • м. Вінниця;
  • м. Шаргород;
  • м. Гайсин.

Інші сервісні центри МВС надаватимуть громадянам усі доступні адміністративні послуги, крім екзаменації.

У сервісному центрі МВС перепрошують за тимчасові незручності у зв’язку з можливою затримкою під час надання послуг.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *