В разі вимкнення світла на Вінниччині діятиме 6 черг: в АТ “Вінницяобленерго” розробили графіки

В разі вимкнення світла на Вінниччині діятиме 6 черг: в АТ “Вінницяобленерго” розробили графіки

Минулого року, коли росіяни почали масово обстрілювати українські енергосистеми, на Вінниччині вимикали світло згідно розроблених графіків погодинного відключення, де діяли три черги. Цієї ж осені та зими буде 6 черг, – повідомляє NEWS  Хмільника.

  • Задля скорочення тривалості відключень, згідно інструкції про складання і застосування графіків погодинного відключення електроенергії, розроблено нову систему. Прийнято рішення розділити 3 черги на 6, за необхідності застосовуючи їх частіше, по 2 черги одночасно, – поінформували в АТ “Вінницяобленерго”.

Енергетики переконані, що це дозволяє досягти більш рівномірного розподілу навантаження та скоротити період відключення з 4-х до 2-х годин, щоб мінімізувати дискомфорт для споживачів.

Дані графіки розробляються відповідно до вимог галузевих нормативних документів, а саме:

  • Інструкції про складання і застосування графіків погодинного відключення електроенергії, затвердженої наказом Міненерго вугілля від 15 жовтня 2012 р. № 654 зі змінами згідно з Наказом Міністерства енергетики №384 від 11.11.2022 р.
  • Інструкції про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання Наказ Міністерства палива та енергетики України від 23 листопада 2006 року N 456 із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства енергетики України від 14.02.2022 р. №52.

Графік погодинних відключень можна переглянути за цим посиланням.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *