В Пунктах Незламності хмільничани зможуть зігрітися та зарядити гаджети

В Пунктах Незламності хмільничани зможуть зігрітися та зарядити гаджети

По всій країні через складну ситуацію з енергозабезпеченням почали створювати так звані “пункти незламності”, де кожен зможе підзарядити свої гаджети, зігрітися, тощо. На Вінниччині уже підготовлено 193 таких пункти. 

Як зазначив голова Вінницької ОВА Сергій Борзов, оскільки головна мішень терористів – об’єкти української енергетики, тож в області змушені готуватися до різних сценаріїв. Попри відключення електроенергії у таких Пунктах Незламності, незважаючи на відключення електроенергії, передбачається наявність тепла, води, освітлення, інтернету, живлення для мобільних пристроїв, місця для відпочинку, аптечки, забезпечення мам та дітей.

В Україні є  сайт  із мапою, де кожен може знайти найближчий для себе Пункт Незламності (ПН).  За цим же посиланням представники бізнесу зможуть подати заявку для облаштування свого ПН.

Більше того, на інтерактивній мапі, окрім Пунктів Незламності, міститься інформація про найближчі АЗС, аптеки і магазини, які працюватимуть на генераторах. 

У свою чергу, голова Уланівської громади Олександр Гоцуляк поінформував жителів своєї громади, що в Уланові в Будинку культури створено пункт обігріву, де цілодобово буде тепло, чай, Інтернет і навіть мінімальна кількість продуктів. За його словами, за потреби будуть створені аналогічні пункти й по інших селах громади. А наразі проводиться робота зі збору інформації в жителів усіх сіл для з’ясування потреб в обігріві на такий випадок, особливо в осіб похилого віку. Більше того, в разі критичної ситуації він закликав звертатися до будь-якого працівника сільської ради, після чого всі питання будуть вирішуватися  в міру можливостей.

У Війтівецькій  сільській територіальній громаді створено Пункти Незламності у селах Війтівці, – у приміщенні сільської ради за адресою: вулиця Зої Космодем’янської, 8 та у селі Качанівка, – у приміщенні старостату за адресою: вулиця Миру, 14. Роботою вказаних Пунктів Незламності опікуються відповідальні особи:  у Війтівцях секретар сільської ради Нечипорук Наталія Віталіївна (тел. +380962672043), а в Качанівці – староста старостинського округу Стеценко Лариса Василівна (тел..+3806773475558). Зазначається, що такі пункти працюватимуть цілодобово.

Вони можуть залишити нас без світла і тепла, але не можуть залишити без гідності та свободи. 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *