В Порику Хмільницької територіальної громади відкрили поліцейську станцію

В Порику Хмільницької територіальної громади відкрили поліцейську станцію

Сьогодні в селі Порику Хмільницької міської територіальної громади відбулося урочисте відкриття поліцейської станції. На Вінниччині вона вже 56-а за рахунком, що розпочала свою роботу в межах реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади», – повідомляє NEWS Хмільника.

На відкритті станції були присутні начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Іван Іщенко, староста Порицького старостинського округу Валентина Маліновська та місцеві мешканці.

За словами Івана Іщенка, вінницькою поліцією робиться все можливе для забезпечення громадян якісними послугами, щоб життя у громадах було безпечним та комфортним. Поліцейською станцією буде обслуговуватись 8 населених пунктів.

За рахунок бюджетних коштів, – податків громадян для потреб працівників порицької станції було придбано автомобіль Renault Duster.

За словами начальника ГУНП Івана Іщенка, відкриття станції дозволить значно оперативніше реагувати на звернення місцевих мешканців, яких на території обслуговування проживає понад 6 тисяч осіб. Очільник поліції області Іван Іщенко зазначив, що це результат спільних зусиль громади та поліції.

  • Попри воєнний стан ми продовжуємо втілювати в життя безпековий проєкт, спільно з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування створюємо комфортні умови для людей, аби вони почували себе захищеними, – зазначив Іван Іщенко.

За плідну співпрацю з органами та підрозділами Національної поліції Вінниччини в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» Іван Іщенко вручив подяки старості Порицького старостинського округу Валентині Маліновській та директорові аграрно-промислового науково-виробничого підприємства «Візит» Казимиру Здітовецькому.

Територію обслуговуватиме поліцейський офіцер  Вадим Нечаюк, який близько 20 років працював із людьми дільничним офіцером поліції.

За матеріалами поліції Вінницької області.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *