В поліції пояснили законність дій газовиків та жителя Хмільницького району, який начебто підпалив трактор

В поліції пояснили законність дій газовиків та жителя Хмільницького району, який начебто підпалив трактор

У пресслужбі Вінницької національної поліції пояснили ситуацію, в якій були причетні газовики та житель села Пагурці, який начебто підпалив трактор газовиків, які приїхали “відрізати” газ до його хати.

У селі Пагурці Хмільницького району стався конфлікт між працівниками газової служби та місцевим жителем. В результаті чоловік хотів підпалити трактор газовиків, які відключали газопостачання до його оселі.

Ситуацію пояснила начальниця відділу комунікації Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Анна Олійник. Вона написала на своїй фейсбук-сторінці:

  • Поліцейські, які виїхали на місце конфлікту, з’ясували, що в газовиків не було документів, на підставі яких людям могли відключати газ. Тобто законних підстав для відключення не було. Відтак поліцейські заборонили газовикам проводити роботи з відключення газу літнім людям. Конфліктну ситуацію вирішено на місці, газовики поїхали. Матеріальної шкоди завдано не було. Коли порушують ваші права – не зволікайте, дзвоніть в поліцію.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *