За інформацією Головного управління ДСНС України у Вінницькій області, на Вінниччині надзвичайниками ліквідовано 7 пожеж, 5 з яких виникли в житлових будинках. Дві пожежі – у Хмільницькому районі. На жаль, внаслідок пожежі у власному помешканні загинув чоловік.
Так, в с.Дружелюбівка Калинівської громади Хмільницького району через необережність під час куріння зайнявся будинок, внаслідок чого загинув 62-річний чоловік.
А в с.Слобідка Хмільницького району через несправність пічного опалення загорілося в одному із помешкань на площі 30 кв.м.
Крім того, коротке замикання електромережі призвело до загоряння одразу у двох приватних житлових будинках – в с.Зарванці Вінницького району та в м.Жмеринка. Вогонь знищив облицювання стін будинків та домашні речі власників.
Рятувальники Вінниччини вкотре закликають людей дбати про пожежну безпеку в побуті та берегти життя та роками нажите майно від вогню.