В обласній Спартакіаді серед аграріїв хмільничани стали найкращими

В обласній Спартакіаді серед аграріїв хмільничани стали найкращими

Цими днями у Вінниці відбулась Спартакіада серед керівників та працівників сільськогосподарських та фермерських господарств Вінницької області «Колос Агро 2021». Беззаперечними фаворитами змагань стали хмільничани, які здобули першість у всіх видах спортивних змагань, крім гирьового спорту і дартсу.

  • Ця Спартакіада перенеслась в часі через протиепідемічні обмеження. І не всі команди, на жаль, змогли приїхати. Але спортивного азарту наших учасників вистачить на всю область.  Для нас важливо йти в ногу з часом, пропагувати здоровий спосіб життя. І найголовніше – проводити велику просвітницьку роботу. Щоб Україна стала нацією здорових людей, – сказав голова Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» Сергій Татусяк.

Переможцем змагань серед чоловіків із тенісу став Володимир Топоровський, який цим видом спорту займається уже 35 років.

Чемпіонкою-тенісисткою серед жінок стала Світлана Попельська – учениця легендарного тенісиста і тренера Миколи Купріновича.

У шашках першість здобула неодноразова переможниця шашкових турнірів Тетяна Ковальчук, а кращим із гри у шахах став майстер спорту з шашок і тренер Анатолій Ядвіжен.

Крім того, кращою серед кращих стала й команда хмільничан із футзалу. Літинська команда здобула друге переможне, а третє місце – за Вапнярською громадою.

Переможці Спартакіади отримали медалі та дипломи, крім того, вони братимуть участь у Всеукраїнських змаганнях.

За матеріалами Інформаційної Вінниччини.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *