В новому інформаційно-туристичному центрі міста Хмільника надаватимуть інформаційні послуги і транспорт напрокат

В новому інформаційно-туристичному центрі міста Хмільника надаватимуть інформаційні послуги і транспорт напрокат

Минулого тижня  відбулося урочисте відкриття туристично-інформаційного центру  по вул.Сиротюка,22.

Міський голова Сергій Редчик розпочав відкриття центру: “Центр буде надавати інформаційні послуги туристам і відпочиваючим наших санаторіїв стосовно відвідування популярних пам’яток історії та культури Хмільника, об’єктів харчування, проживання, дозвілля, торговельних установ, прокату транспорту. Це суттєво збільшить кількість туристів у нашому місті” .

Сергій Редчик відзначив подякою міського голови Якова Настасюка – керівника проекту «Нова сучасна модель розвитку туристичного-курортного міста», голову ГО «Туристично-оздоровча Україна».

Створення туристично-інформаційного центру відбулось за сприяння проекту ПРОМІС, місцевої влади, громадських організацій, бізнесу.

Туристично-інформаційний центр буде надавати інформаційно-консультативну допомогу щодо найцікавіших екскурсій, туристичних подорожей, локацій та подій, надасть можливість  придбати сувеніри від місцевих майстрів, взяти на прокат самокат, велосипед або ж катамаран.

Регіональний координатор Проекту ПРОМІС Оксана Бондар подякувала усім, хто причетний до відкриття центру та побажала успіхів у подальшій реалізації проекту, який став переможцем конкурсу, оголошеного Проектом ПРОМІС на отримання фінансування з Фонду сприяння розвитку малих і середніх  підприємств.

Яків Настасюк відзначив, що завдяки фінансуванню з міського бюджету були виконані ремонті роботи приміщення центру, за кошти ПРОМІС придбано 5 електросамокатів, 2 катамарани, 2 електробайки, 7 велосипедів, 10 комплектів лижного спорядження, шоломи. Зазначив, що спільно з міською громадою виготовили пристань для катамаранів для нового водного маршруту. Також розпочнеться навчання діючих та потенційних підприємців щодо організації туристичної підприємницької діяльності з виготовлення сувенірної продукції, розробляється еко-маршрут для любителів скандинавської ходьби.

Створення туристично-інформаційного центру передбачено Стратегією розвитку курорту «Хмільник» на період до 2027 року, а також сприятиме підвищенню конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу шляхом використання туристичного потенціалу міста.

Текст і фото – Управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *