В НЕК “Укренерго” попередили про нову серію фейків про відключення світла

В НЕК “Укренерго” попередили про нову серію фейків про відключення світла

В “Укренерго” заявили, що не планують жодних обмежень споживання найближчим часом – якщо не будуть відновлені російські атаки на енергосистему. З офіційною заявою до своїх споживачів вони звернулися, оскільки мають численні звернення і посилання на відео з твердженнями, що Укренерго начебто “від завтра” запроваджує графіки відключень.

  • Недоброчесні медіа і телеграм-канали почали використовувати торішні відео і сюжети, стверджуючи, що в Україні запроваджуються графіки відключень. Це пряма брехня і російське ІПСО,йдеться в повідомленні.

Енергетики зазначають, що розпалювачі штучної паніки почали користатися тим, що зараз річниця початку масованих атак на українську систему. Вони використовують торішні відео і тексти, деякі сюжети переозвучують, додаючи додаткової брехні, і видають за свіжі справжні повідомлення.

  • Будь ласка, не ведіться. Наразі виробництва електроенергії достатньо для покриття всіх потреб споживачів. Стан енергосистеми зараз не дає жодних підстав запроваджувати графіки відключень найближчим часом – якщо не буде нових обстрілів, – закликають енергетики.

Мета цих фейкових повідомлень – посіяти паніку, недовіру, виснажити українців.

У компанії закликають користуватися офіційними джерелами інформації. Реальна інформація щодо відключень – лише на сайті, ФБ та Телеграм-каналі “Укренерго” та на офіційному сайті вашого обленерго чи у вашому особистому кабінеті споживача.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *