В Нацбанку оголосили мобілізацію монет на допомогу ЗСУ

В Нацбанку оголосили мобілізацію монет на допомогу ЗСУ

Акція “Смілива гривня” – це благодійна ініціатива, мета якої об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії.  Акція починає діяти відсьогодні, і триватиме аж до жовтня, – передає NEWS Хмільника з посиланням на  пресслужбу НБУ.  

Так, з 1 серпня по 31 жовтня 2022 року Національний банк України разом із партнерами запрошує долучитися до благодійної акції “Смілива гривня”, щоб зібрати кошти на допомогу ЗСУ.

В чому суть акції?

Упродовж наступних трьох місяців по всій Україні триватиме збір монет номіналів 10 та 50 копійок, а також 1, 2, 5 і 10 гривень.

Здавати монети на ЗСУ можна у відділеннях Ощадбанку та ПУМБу практично в усіх регіонах країни, де можлива безпечна робота банків.

Можна також організувати колективний збір коштів серед громад певного району, житлового комплексу, на роботі або в інших спільнотах. Об’єднані зусилля українців здатні творити дива та допомагати українській армії долати ворога.

  • Кожен може відправити свою гривню на фронт. Кожна монетка  – це ваш внесок в перемогу! Об’єднаємо наші зусилля заради майбутнього нашої країни!, – йдеться в повідомленні.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *