В Міжнародному конкурсі талантів у Німеччині хмільничанка отримала переможне друге місце

В Міжнародному конкурсі талантів у Німеччині хмільничанка отримала переможне  друге місце

Незважаючи на те, що у країні триває карантин, життя все ж не зупинилося. І так само не сидять без діла учні центру пісочного мистецтва MS-art.  На жаль, карантинні обмеження і нестабільна ситуація навколо пандемії призвели до того, що у Хмільнику центр пісочного мистецтва змушений був призупинити свою діяльність, але ті хмільничани, які вже не уявляють без пісочної магії свого життя, їздять на навчання до міста Вінниці. Також усі учні сподіваються, що з вересня діяльність центру все ж буде відновлено і вони продовжать своє навчання. І  завдяки наполегливій праці й далі удосконалюватимуть свої знання та вміння, впевнено перемагаючи на конкурсах.

Хмільницькі діти неодноразово отримували гідну перемогу на всеукраїнських конкурсах і фестивалях,  а дехто з них і тепер вражає своїм талантом закордонних митців.

Анастасія Продеус – здібна учениця. Неодноразово перемагала в різноманітних конкурсах, адже дуже любить створювати казковий міні-світ із піску. Цього року в місті Хамельн-Бремен, що у Німеччині, впродовж червня-липня відбувся фестиваль-онлайн «EuroStar-2020».

Учасників конкурсу оцінювали кінорежисери та кіно-викладачі кафедри кіно, художники, музиканти та  викладачі сучасної хореографії з Америки, Німеччини та інших країн. Талановита хмільничанка  отримала друге місце в середній дитячій віковій категорії «Початківець» у номінації «Оригінальний жанр. Пісочна анімація».

  • Анастасія отримала від організаторів міжнародного конкурсу талантів рецензію на конкурсний номер. Конкурс був не легкий, відповідальний та сильний. Реально для учениці, яка менше року займається пісочним мистецтвом – це прорив, високе досягнення, – розповіла керівник центру пісочного мистецтва Світлана Мелобенська.

Номер дівчини називається «Художник». Він про лісового митця, який щоночі створює прекрасні картини.

  • Справжніх чарівників не зупиняє пандемія, адже мистецтво не має кордонів та завжди надихає талановитих  дітей на нові творчі звершення. Адже свої уміння та навички потрібно розвивати, а мрії реалізовувати в найказковіших пісочних історіях. Вінниця стала осередком розвитку пісочного мистецтва для усіх дітей області, а талановиті й цілеспрямовані учні центру пісочного мистецтва MS-art продовжують завойовувати творчий олімп Європи. Анастасія Продеус натхненно готувалась до міжнародного конкурсу талантів в Німеччині, і її не зупиняє відстань між Хмільником та Вінницею, – сказала Світлана Мелобенська. І додала, що нині з талановитою хмільничанкою вони відзняли нове відео, яким здивують усіх в конкурсі талантів у Болгарії.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *