В міському парку Хмільника порізали новорічні надувні іграшки, а біля головної ялинки відірвали оленя

В міському парку Хмільника порізали новорічні надувні іграшки, а біля головної ялинки відірвали оленя

Наші люди, потрапляючи закордон в розвинені країни, завжди захоплюються наведеним там порядком, охайністю вулиць, бережливим ставленням іноземців до державного майна. І дехто не розуміє, чому там порядок, а тут – часто-густо вирвані з клумби троянди, побиті бесідки та перевернуті сміттєві баки. А ще обурює нахабне ставлення до нових ще не помальованих стін, коли (найчастіше) молодь або підлітки розписують стіни сороміцькими словами. Багато людей ставлять запитання: для чого? що їм це дає? Чи батьки не виховали, чи гору бере така собі вседозволеність та розуміння того, що за шкоду чийогось майна не покарають?

Лише у понеділок в міському парку прикрасили ялинку та поставили новорічні іграшки, як на другий же день всі прикраси були порізані. Про нахабний і негідний кожної  людини  вчинок  в соціальній мережі опублікувала  начальниця відділу культури і туризму Хмільницької міської ради Юлія Цупринюк:

 

  –  Хочу висловити щиру подяку цим “людям”, якщо їх можна так назвати.
Вчора вранці була прикрашена ялинка в міському парку та встановлено біля неї
новорічні  надувні іграшки. Але простояти їм вдалось не довго. Сьогодні вранці їх
порізали.
От скажіть, чи можна щось робити для наших людей – для нашої молоді ( не
думаю, що   доросла людина могла таке зробити).
Якщо Ви шановна чи шановний читаєте це, знайте, Вам щиро дякують усі мами
Хмільника.

 

Хмільничани почали активно коментувати ганебний вчинок невідомого/невідомих і радити місцевій владі частіше користуватися відеокамерами, а дехто навіть радив зробити дні ганьби для таких осіб:

 • От бидлота по іншому не назвеш.
 • Нашим людям неможна нічого робити безсовісні одним словом скотина 😠😡
 • Зато хочуть жити , як в Європі , у таких завжди хтось винен , тільки не вони.Нам до європейського рівня не дійти ніколи , поки кожен не розпочне із себе .
 • наша гнила модель суспільства. Але все можна змінити, змінивши умови.
 • Нікого не оправдовую,сам руки повідривав би.Хай камери повстановлюють всюди, де тільки можна щось зламати!!!
 • дуже прикро що такі люди живуть серед нас
 • Они так делают, потому что никого не наказывают.Нужно поставить камеру и дать штраф неважно это взрослый сделал,или ребенок,за него пусть заплатят родители,и не 100грн,а – 5000 грн хотя бы.И тогда никто не будет дакое делать.
 • Бидло є бидло, а все через те, що кругом всі кричать що дітей не можна обіжати і карати. От вони і бісяться з жиру, колись було друге виховання і виростали люди…
 • А хто їх зараз виховує ? Батькам немає коли вони гроші заробляють на життя , школі вони нафіга не нужні . Телевізор і інтернет ось хто виховує нинішнє покоління ! От таке і маємо !
 • Невже цій людині принесло це задоволення.Просто жах.Емоції зашкалюють.Скільком людям «зіпсувало» настрій.Тільки щось зроблять гарне,обов’язково знайдеться якесь «г..но» і має поламати,порвати,
  порізати або зломати.Якби хоч одному дали «гарний» штраф + виправні роботи у тому ж парку може б навчило.
 • В голові не вкладається як же можна таку підлість зробити. Скільки в цьому нелюдові було пустоти в голові, зла і підлості. Безнаказаність породжує злочини.
 • моральні виродки!має бути день ганьби в який поліція має їх водити центром , люди позорити їх.і звичайно компенсувати збитки.
 • Шок це просто шок , менталітет 0 просто 0. Простих культурних слів немає для цеї ситуації, навіщо , який смисл, невдячні !!! Хтось старається для міста , працює, хоче зробити новорічний настрій жителям, а воно прийшло і все повандалило, зрозуміло що для жителів це також неприємно , та шкода краси, а як тій лбдині яка проводе організацію цеї краси, чи є бажання щось робити далі для людей, коли знаходяться такі нелюди, дай же Бог будуть камери по місту тоді ті хто таке робить будуть відповідати!!!!!!!!

Мало того, що в парку порізали надувні іграшки, то вже сьогодні вчинили нове хуліганство – біля головної новорічної  ялинки міста вже погнули сани і відірвали одного оленя.

 • Дуже прикро, що таке сталося. Ми в понеділок з хлопцями дуже намерзлися, але робили це для створення святкового настрою хмільничан, для людей. Не можу навіть висловити свій стан, дуже прикро, – прокоментувала журналістам NEWS Хмільника Юлія Цупринюк.

На жаль, раніше надувні іграшки теж пошкоджували, але щоб аж так порізати – це вперше! І в міському парку часто-густо невідомі особи шкодили майно. Для прикладу, ще влітку охоронець розповідав журналістам NEWS Хмільника, як неодноразово доводилось проганяти молодих або юних людей з навісного мосту, куди вони заїжджали велосипедами, неодноразово на мосту замінювали троси. А скільки вже шкоди було нанесено бесідкам, сміттєвим урнам, лавкам і парковим скульптурам – цього не перерахувати.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *