В лісах Вінницької області встановлені фотопастки

В лісах Вінницької області встановлені фотопастки

Фотопастки абсолютно непомітні у лісових насадженнях. Механізм їх дії дуже простий – вони спрацьовують на рух і здійснюють фото та відео фіксацію в режимі реального часу. Про це поінформували у Центральному лісовому офісі.

До Центрального лісового офісу входять філії Черкаської, Вінницької та Кіровоградської областей. Вони розташовані переважно у лісостеповій та степовій природних зонах. А сучасні технології, як зазначили в лісовому офісі ДП “Ліси України”, допомагають здійснювати охорону та захист лісів.

Зокрема, фотопастки встановлюють для виявлення фактів засмічення лісів, незаконних рубок та контролю чисельності диких звірів.

  • Всього у філіях Центрального лісового офісу встановлено 83 фотопастки. У Черкаській області найбільше – 65 шт., у Вінницькій та Кіровоградській областях – по 9 штук, – уточнили в Центральному офісі.

Фотопастки встановлюють біля підгодівельних майданчиків, рекреаційних пунктів, у місцях можливого вивозу сміття та незаконної заготівлі деревини.

Додатково на період дії розпорядження про заборону відвідування лісів, фотопастки також встановлюють на лісових дорогах масового користування. Це допомагає виявляти порушників заборони.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *