В ліцеї №2 міста Хмільника виготовляють окопні свічки для наших захисників

В ліцеї №2 міста Хмільника виготовляють окопні свічки для наших захисників

Педагоги та батьки, учні ліцею №2 міста Хмільника активно долучаються до допомоги для наших воїнів з перших днів повномасштабного вторгнення, і все – заради Перемоги. До 24 лютого батьки та педагоги спільно збирали продукти, а зараз допомогу розширили плетінням сіток і виготовленням необхідних окопних свічок, – повідомляє NEWS Хмільника.  

І знову чергову партію окопних свічок для військових виготовили педагоги ліцею №2 м. Хмільника під керівництвом учителів трудового навчання Кудіш М.М. та Юртаєва В.Г. Також до виготовлення свічок цієї партії активно долучилися учні 7-Б класу, за що педагоги вдячні і дітям, і їхнім батькам за допомогу.

Впродовж тривалого періоду, виготовляючи свічки, педагоги вже добре знають, які бляшанки та папір підходять для виготовлення окопних свічок. Також вони зазначають, що майстерність у виробництві таких необхідних для наших захисників та захисниць обігрівачів/освітлювачів постійно удосконалюється.

Вчителі кажуть, що, на жаль,  існує проблема в матеріалах. Якщо бляшанки й віск знайти простіше, то парафін дістати складно, ще й дороговартісно. Тому до справи долучаються всі: педагоги, учні, їхні батьки та небайдужі люди.

Та незважаючи ні на що, працівники та учні ліцею продовжують працювати, аби окопні свічки зігріли своїм теплом наших військових.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *