В конкурсі стартапів перемогли двоє підприємців-початківців з Хмільницького району

В конкурсі стартапів перемогли двоє підприємців-початківців з Хмільницького району

В травні цього року на Вінниччині було оголошено обласний конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців, в якій мали можливість взяти участь юридичні та фізичні особи, які здійснюють свою підприємницьку діяльність на території Вінниччини не більше двох років та молодь віком з 18 років, які хочуть розпочати свою бізнес-справу.

Нещодавно  у місті Вінниці назвали та нагородили переможців. Ними стали 33 учасники конкурсу.

Цей конкурс на Вінниччині проводиться уже вп’яте, і проведення такого конкурсу передбачає надання грантів переможцям на реалізацію своїх бізнес-планів. Розмір фінансової підтримки з обласного бюджету становить від 50 до 100 тисяч гривень.

Цього року на розгляд конкурс надійшло 117 онлайн-заявок, з яких журі відібрали лише 63 заявки. Переможцями стали 33 учасники конкурсу.

Отже, серед 33-х переможців можливість реалізувати свою бізнес-ідею отримала  жителька села Махнівка Хмільницького району Штельмах Людмила Анатоліївна. Свої виграні кошти вона витратить на організацію робочого місця для роздрібної торгівлі квітами, букетами, кімнатними рослинами для “Магазин студія квітів”.

Ще одна переможниця виготовлятиме смаколики. ФОП Юрчук Наталія Сергіївна з Козятина подавала конкурсну  заявку на виробництво та реалізацію пастили та фріпсів.

Джерело – Вінницька ОДА.

Фото – з відкритих інтернет-джерел та сайту Вінницької ОДА. 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *