В компанії “Вінницяобленерго” вважають несправедливим рішення нацкомісії про їх штрафування

В компанії “Вінницяобленерго” вважають несправедливим рішення нацкомісії про їх штрафування

У компанії “Вінницяобленерго” відповіли на рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Нагадаємо, НКРЕКП оштрафувало АТ «Вінницяобленерго» на 85 тисяч гривень, а генерального директора підприємства – на 1700 гривень за недотримання справедливих графіків відключень й неналежне інформування споживачів про перерви електропостачання.

Про це ми повідомляли раніше

АТ “Вінницяобленерго” оштафують через недотримання графіків відключень електропостачання

В АТ “Вінницяобленерго” повідомили, що вони вважають прийняті рішення НКРЕКП несправедливими та готові оскаржувати їх у суді.

  • В акті перевірки зазначається, що для забезпечення максимально справедливого розподілу часу відключення споживачів фахівцями складені та погоджені Вінницькою ОВА графіки погодинних відключень. Вони розподілені на три пропорційні черги і повністю ВІДПОВІДАЮТЬ вимогам Міненерго. Черговість відключення черг також ДОТРИМУЄТЬСЯ. Зауваження щодо їх введення – ВІДСУТНІ. Отже, комісія підтвердила дотримання АТ «Вінницяобленерго» принципу справедливості відключень споживачів, а не навпаки, – пояснили в компанії.
  • Єдине порушення, на думку НКРЕКП, полягає у наступному: 29.11.2022 року о 05:30 в оперативному журналі Товариства було зроблено запис про відключення першої черги графіку погодинних відключень, проте на офіційному вебсайті зазначено, що початок відключення цієї черги буде о 06:00, а повідомлення про фактичне відключення опубліковане о 06:07. Це порушує визначене НКРЕКП правило, аби кожні 30 хвилин оновлювалась інформація про час відключення споживачів. Ось і все. Ми на 7 хвилин запізнилися з поновленням інформації на сайті, а нас звинувачують у несправедливому розподілі електроенергії.

В компанії також додали, що представники Держенергонагляду, НКРЕКП та СБУ, які з грудня постійно перевіряють роботу операторів систем розподілу, наголошують на високому рівні організації даної роботи в АТ «Вінницяобленерго» і ставлять його у приклад іншим розподільчим енергокомпаніям.

 

Також працівники компанії розмістили на своєму сайті документи, що підтверджують їхні твердження.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *