В компанії “Вінницяобленерго” повідомили про відключення світла

В компанії “Вінницяобленерго” повідомили про відключення світла
Spread the love

Працівники акціонерного товариства “Вінницяобленерго” продовжують ремонтувати повітряні лінії електропередач і обладнання підстанції. Тож в зв’язку із ремонтними роботами у населених пунктах Хмільниччини відбудуться планові відключення електроенергії уже з понеділка.

Так, світло вимикатимуть з 19 по 30 липня.

19 липня (8.00-17.00)

Село Сулківка – вулиці Зарічна, Лісова, Л.Українки, Польова, Садова, Тичини.

Село Торчин – вулиці – Берегова, Зелена, Коцюбинського, Миру, Садова, Шевченка.

Село Червона Володимирівка – вулиці 1 Травня, Ювілейна.

Село Березна – вулиця Кучмарів, вулиця Столярчука, вулиця Шевченка

Село Сьомаки – вулиці Виноградна, Гуменюка,  Соборна,  Шкільна 1, 2, вулиця Я. Ротая 1, 12, 8, провулок Сулимова 1, 10, 11, 12, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Місто Хмільник – вулиця Калинова 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, вулиця Коцюбинського 122, 124, 126, 128, 130, 130А, 132, 136, 138, 138А, 140, 142, 144, 148, 73, 75, 77, 80, 81, вулиця Трипільська 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9, провулок Калиновий 11, 13, 3, 4, 5, 7, 9, провулок Трипільський 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 21, 23, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

20 липня (8.00 – 17.00)

Село Порик – вулиця Лугова 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 2, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 32, 33, 35, 3А, 4, 5, 6, 8, вулиця Свободи 1, 10, 101, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 46А, 50, 52, 54, 56, 58, 71, 73, 75, 82, 85, 87, вулиця Шкільна 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 48, 5, 50, 52, 56, 58, 6, 60, 62, 66, 68, 7, 72, 74, 76, 8, 80, 82, 84, 86, 88, 9, 92, 96, провулок Свободи 1, 10, 11, 12, 14, 16, 2, 20, 22, 3, 6, 7, 8

Село Ступник – вулиця Космонавтів 1, 11, 12, 13, 2, 3, 4, 7, 9, вулиця Л.Ратушної 1, 3, 4, вулиця Миру 1, 10, 12, 12О, 14, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, вулиця Польова 1, 2, 3, вулиця Пушкіна 1, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 4, 8, 9, вулиця Шевченка 12, 15, 18, 19, 20, 21, 24, 28, 29, 3, 32, 34, 35, 37, 4, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 6, 62, 63, 64, 67, 68, 7, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 8, 80, 82, 83, 84, 86, 9

Село Лисогірка – вулиця 1 Травня 1, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 1А, 2, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 3, 5, 6, 7, 9, вулиця Жовтнева 1, 10, 13, 14, 15, 16, 22, 25, 27, 3, 31, 32, 5, 7, 8, вулиця Центральна 1, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 2, 21, 23, 24, 25, 28, 29, 3, 30, 32, 33, 35, 36, 38, 4, 6, вулиця Щорса 1, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 2, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 33, 34, 4, 5, 6, 9

Село Мар’янівка – вулиця Миру 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 33, 34, 35, 36, 38, 4, 5, 6, 7, 9, вулиця Перемоги 1, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 5, 51, 60, 7, 8, 9, вулиця Центральна 1, 10, 103, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 34, 35, 36, 39, 4, 41, 43, 45, 47, 48, 5, 50, 51, 53, 56, 57, 58, 59, 6, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68, 69, 70, 73, 77, 78, 79, 8, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 9, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 99, провулок Центральний 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 3, 4

Село Сальниця – вулиця Гудзенка 1, 10, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 11, 110, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 13, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 15, 16, 17, 18, 2, 21, 25, 27, 28, 32, 35, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 5, 50, 51, 52, 57, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 90

Місто Хмільник – вулиця Новоміська 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 4, 40, 42, 5, 6, 7, 8, 9, вулиця Пушкіна 135, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 30Б, 31, 33, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53

21 липня (8.00 – 17.00)

Село Дібрівка – вулиця Польова 1, 12, 13, 15, 17, 18, 2, 23, 5, 5А, 7, 8, вулиця Ярова 10, 14, 2, 20, 21, 22, 28, 29, 3, 4, 5

Село Клітенка – вулиця Миру 1, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 3, 4, 5, 6, 7, вулиця Олійника 21, 23, 25, 28, 37, 38, 40, 43, 45, 47, 48, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, вулиця Стельмаха 1, 10, 11, 14, 15, 17, 19, 2, 3, 6, 8

Село Зозулинці – вулиця Комарова 52, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 73, 74, 76, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, вулиця Миру 106, 108, 109, 110, 111, 114, 115, вулиця Набережна 182, 183, 184, 185, 187, 188, 189, 190, 191, 194, 196, 197, 198, 200, 201, 202, 205, 206, 207, вулиця Шевченка 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143А, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 179, 179А, 181, вулиця Шкільна 210, 211, 212, 214, 216, 218, 219, 224, 226, 227, 228, 229, 230

22 липня (8.00 – 17.00)

Село Широка Гребля – вулиця Першотравнева 11А, 160, 162, 163, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 193, 194, 196, 197, 69, 75

Село Клітенка –  вулиця Ботанічна 1, 10, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 18, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, вулиця Миру 1, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 3, 4, 5, 6, 7, вулиця Олійника 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 3, 34, 37, 38, 4, 40, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 5, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 7, 8, вулиця Стельмаха 1, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 3, 6, 8, вулиця Шевченка 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 22, 23, 24, 25, 26, 3, 4, 4А, 6, 7, 8

Село Кропивна – вулиця 8 Березня 1, 1А, 2, 3, 4, 6, 8, вулиця Весняна 1, 10, 2, 4, 5, 7, 8, 9, вулиця Гагаріна 1, 10, 12, 13, 2, 3, 6, 7, 8, вулиця Кармелюка 1, 10, 3, 5, 6, 7, 9, вулиця Квітнева 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, вулиця Колгоспна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, вулиця Миру 10, 11, 13, 14, 17, 19, 1А, 2, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 5, 6, 7, 8, вулиця Мічуріна 1, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, вулиця Папаніна 11, 2, 3, 6, 8, 9, вулиця Перемоги 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 1А, 2, 3, 5, 7, 9, вулиця Першотравнева 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 1А, 2, 20, 3, 5, 6, 7, 8, 9, вулиця Погоріла 1, вулиця Польова 1, 11, 15, 16, 17, 2, 20, 21, 3, 4, 5, 7, 8, 9, вулиця Садова 1, 2, 3, 4, вулиця Сонячна 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 20, 21, 24, 26, 28, 29, 3, 30, 31, 4, 5, 6, 7, вулиця Шевченка 1, 10, 11, 15, 17, 2, 3, 4, 6, 9

Село Ступник – вулиця 1 Травня 1, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 1А, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 4, 40, 41, 47, 50, 55, 56, 6, 7, 8, 9, вулиця Зелена 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 4, 5, 6, 7, 8, вул. Зелена Н/У, вулиця Космонавтів 1, 11, 12, 13, 2, 3, 4, 7, 9, вулиця Л.Ратушної 1, 3, 4, вулиця Л. Українки 1, 3, вулиця Миру 1, 10, 12, 12О, 14, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, вулиця Польова 1, 2, 3, вулиця Пушкіна 1, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 4, 8, 9, вулиця Шевченка 12, 15, 18, 19, 20, 21, 24, 28, 29, 3, 32, 34, 35, 37, 4, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 6, 62, 63, 64, 67, 68, 7, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 8, 80, 82, 83, 84, 86, 9, провулок Буденного 1

Село Червоний Степ – вулиця Забіжжя 1, 1А, 3, 37, 4, 42, 44, 5, 6, 7, вулиця Кутівка 1, 10, 14, 18, 1А, 3, 4, 4А, 5, 8, вулиця Кущова 13, 2, 22, 24

Село Гнатівка – вулиця Л. Українки 1, 10, 12, 13, 14, 16, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 28, 3, 32, 36, 38, 4, 5, 7, 8, 9, вулиця Молодіжна 1, 10, 11, 12, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, вулиця Перемоги 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 3, 5, 6, 8, 9, вулиця Польова 3, 4, 5, 6, вулиця Шевченка 1, 3, 9, вулиця Я. Шпорти 13, 2, 5, 6, 7, 9

Місто Хмільник –  вулиця 1 Травня 17, вулиця Монастирська 1, 1А,  вулиця Козацька 2,  вулиця Л.Українки 1, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, вулиця Пирогова 14, 16, 18, 2, 22, 24, 28, 4, 6, 8, вулиця Північна 55

23 липня (8.00 – 16.00)

Село Малий Митник – вулиця Гнатюка 8, вулиця Козлова 14А, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, вулиця Центральна 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, провулок Центральний 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9

Село Філіопіль –  вулиця Гнатюка 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, вулиця Садова 19

Село Уланів – вулиця Першотравнева 19

Село Чеснівка – вулиця 1 Травня 13, 23, вулиця Радісна 2, вулиця Травнева 1, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 2, 20, 21, 3, 4, 6, 7, 8, 9

Село Лозова – вулиця Дачна 1, 1А, 29, 36, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 61, 62, 64, 67, 71, 73, 74, 76, 78, 79, 81, 82, 88, 92, 94, вулиця Молодіжна 2

26 липня (8.00 – 17.00)

Село Кривошиї – вулиця Голюка 57, 63, 68, 69, вулиця Комсомольська 17А

Село Сальниця – вулиця Базарна 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 42, 44, 5, 6, 7, 8, 9, вулиця Б.Хмельницького 1, 10, 11, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 6, 7, 9, вулиця Ватутіна 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 3, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9, вулиця Миру 13, 15, 16, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 4, 41, 43, 47, 49, 5, 6, 7, вулиця Миру  Н/У

Місто Хмільник – вулиця 18-ї Армії 1, 11, 13, 15, 17, 19, 25, 3, 31, 5, 7, 9, вулиця 1 Травня 12, 14, 4, 6, вулиця Гайдамацька 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 4, 6, 8, вулиця Літописна 1, 10, 101, 103, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 22, 24, 26, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 6, 61, 63, 64, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 8, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 9, 91, 93, 95, 97, 99, вулиця Малиновського 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, вулиця Меморіальна 3А, вулиця Михайла Вербицького 1, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 1В, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 29А, 29Б, 29В, 29Г, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 5, 53, 6, 7, 8, 9, вулиця Мічуріна 1, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, вулиця Некрасова 23, 25, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, вулиця Новоміська 29, 31, 33, 35, 37, 39, 42, 44, 46, 48, 50, 52, вулиця Пушкіна 125, 131А, 145, 151, вулиця Ринкова 4, 6, вулиця Свято-Покровська 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 2А, 3, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 42, 43, 45, 49, 5, 51, 53, 55, 6, 7, 8, 9, вулиця Свято-Троїцька 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 3, 30, 32, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 43, 45, 56, 6, 7, 8, 9, вулиця Сиротюка 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 4, 6, 8, вулиця Староміська 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 3, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 39А, 4, 40, 41, 47, 49, 5, 6, 7, 8, 9, вулиця Таращанська 19, 29, 36, 85, вулиця Ш.Алейхема 1, 11, 13, 13А, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 5, 7, 9, вулиця Шевченка 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 24, 24/2, 25, 26, 27, 30, 33, 35, 37, 38, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 54, 56, 6, 62, 7, 8, * Перемоги 7, провулок Гайдамацький 10, 12, 14, 16, 4, 6, 8, провулок Ринковий 4, 6, 8, провулок Свято-Троїцький 10, 12, 13, 14, 16, 20, 3, 4, 5, 7, 8, 9, проспект Свободи 11

27 липня (8.00 – 17.00)

Село Березна – вулиця І.Богуна 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 19, 2, 20, 20А, 22, 22А, 24, 28, 29, 3, 4, 5, 6, 8, 9, вулиця Миру 1, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 3, 6, 7

Село Крупин – вулиця 1 Травня 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 27, 28, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 5, 7, 8, вулиця Зарічанська 10, 14, 17, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, вулиця Зарічна 1, 15, 16, 19, 2, 9, вулиця Комсомольська 9, вулиця Л.Українки 1, 13, 14, 2, 5, 9, вулиця Молодіжна 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 3, 32, 37, 4, 8

Село Куманівці – вулиця Гагаріна 1, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 21, 22, 3, 4, 5, 7, 8, 9, вулиця Гуцаливка 1, 10, 11, 14, 16, 18, 2, 21, 22, 24, 25, 28, 4, 6, 7, 8, 9, вулиця Корнійчука 1, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 20, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 36, 37, 38, 40, 41, 49, 50, 51, 6, вулиця Космонавтів 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1А, 1Б, 2, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 33, 34, 5, 6, 7, 9, вулиця Новоселів 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 2, 20, 23, 26, 27, 28, 3, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 4, 5, 6, 7, 8, 9, вулиця О.Кошового 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 5, 6, 7, 8, 9, вулиця Польова 1, 11, 13, 14, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 3, 4, 7, 8, 9, вулиця Садова 1, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 4, 8, 9, вулиця Столярчука 10, 11, 12, 13, 15, 2, 20, 21, 22, 24, 25, 29, 3, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 4, 41, 42, 44, 46, 48, 5, 6, 8, 9, вулиця Шкільна 1, 10А, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 3, 4, 5, 6, 9, провулок 1-й Космонавтів 1, 10, 2, 3, 5, 6, 8, провулок 1-й Новоселів 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, провулок 2-й Космонавтів 1, 2, 3, провулок 2-й Новоселів 1, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, провулок Корнійчука 2, 4, провулок Столярчука 1, 10, 11, 2, 5, 6, 8, 9

Село Воронівці – вулиця Бр. Козятинів 1, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 1А, 2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 3, 4, 5, 7, 8, 9, вулиця Загребельна 1, 10, 11, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, вулиця Зарічнянська 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1А, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 2А, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 51А, 6, вулиця Лісова 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 5, 6, 8, 9, вулиця Молодіжна 2, вулиця Набережна 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, вулиця Польова 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 9, вулиця Шевченка 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 6, 7, 8, 9, вулиця Шкільна 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 3А, 6, 9, вулиця Яна Кам’янецького 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Село Лозна – вулиця Білоцерківська 1, 11, 12, 14, 16, 1А, 2, 20, 21, 22, 25, 3, 31, 32, 33, 34, 37, 39, 3А, 4, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 4А, 50, 51, 55, 59, 6, 60, 61, 8, 9, вулиця Бондарівська 10, 13, 14, 18, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 32, 32А, 35, 36, 37, 41, 43, 47, 5, 6, вулиця Б. Панасюка 1, 13, 15, 16, 20, 21, 23, 26, 27, 29, 3, 30, 31, 33, 34, 36, 4, 41, 43, 5, 53, 57, 6, 63, 79, 8, 81, 82, 87, 9, 93, 99, вулиця Грицика О.В. 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 34, 38, 4, 5, 6, 7, 8, вулиця Кармелюка 1, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 22, 29, 3, 30, 38, 5, 6, 7, 8, вулиця Лісова 1, 10, 11, 17, 24, 28, 3, 5, 7, 8, вулиця Незалежності 1, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 2A, 3, 31, 33, 5, 6, 7, 8, вулиця Садова 1, 2, вулиця Т. Сорочинської 11, 12, 13, 14, 15, 17, 2, 4, 8, 9, вулиця Шкільна 11, 12, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 3, 30, 30/1, 32, 34, 35, 4, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 51, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 7, , провулок Бондарівський 1, 2, 4, 7, 9, провулок Незалежності 28, 4, провулок Шевченка 1, 2, 3, 4, 6, 7

Село Уланів – вулиця 40 річчя Перемоги 1, 11, 14, 18, 19, 20, 23, 3, 41, 5, 6, 8, 9, 9/1, вулиця В. Тарноградського 36, 4, вулиця Дружби 27, вулиця Кармелюка 1, 10, 11, 15, 1А, 26, 28, 3, 30, 32, 4, 6, 7, 8, 9, вулиця Пирогова 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, вулиця Польова 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 37, 4, 5, 7, 8, 9, вулиця Садова 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 4, 40, 41, 43, 47, 49, 5, 51, 6, 7, 9, вулиця Свободи 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, вулиця Соборна 1, 19, 2, 20, 21, 3, 4, 5, 6А, 7, 8, 9

Село Чернятинці – вулиця Бондарівка 11, 14, 15, 17, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 4, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 53, 54, 55, 56, 58, 62, 64, 66, 69, 7, 70, 74, 75, 77, 9, вулиця Набережна 244, 248, 250, 254, 255, 256, 257, 259, 260, 261, 264, 267, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 280, 281, 283, 284, 285, 287, 289, 292, 293, вулиця Першотравнева 163, 164, 165, 166, 167, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 182, 193, 194, 196, 199, 205, 206, 208, 212, 213, 214, 216, 217, 221, 227, 228, 229, 230, 232, 233, 234, 235, 237, 238, вулиця Центральна 1, 105, 109, 116, 118, 120, 123, 124, 128, 130, 131, 136, 137, 139, 141, 142, 145, 146, 147, 150, 152, 156, 159, 160, 84, вулиця Шкільна 10, 100, 103, 78, 79, 81, 82, 83, вулиця Шкільна 83Б, 83A, вулиця Шкільна 84, 85, 87, 89, 90, 94, 96, 97, 98

Місто Хмільник – вулиця 50 річчя Перемоги 20, вулиця М. Рильського 1А, 4, вулиця Неспосудного 10, 12, 17, вулиця Сьомака 10, 12, 13, 14, 7, провулок Травневий 3, 5, вулиця Вербівська 36, вулиця Визволення 25, 27, 29, вулиця Визволення 29А, вулиця Визволення 36, 41, вулиця Довженка 17, 19, 22, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38, 39, 42, вулиця Крутнівська 41, 43, вулиця Освіти 38

28 липня (8.00 – 17.00)

Село Уланів – вулиця Березнянська 10, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 3, 30, 32, 33, 35, 36, 39, 4, 40, 41, 43, 44, 45, 6, 7, 8, вулиця Замостянська 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 2, 20, 20А, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 3, 30, 4, 5, 5А, 7, 9, вулиця Острозького 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 3, 4, 42, 6, 7, 8, 9

Село Сальниця – вулиця Гагаріна 10, 12, 13, 15, 17, 18, 2, 20, 3, 5, 7, 8, 9, вулиця Дружби 1, 10, 14, 18, 2, 20, 26, 3, 30, 34, 38, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 6, вулиця Плахотнюка 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 2А, 30, 31, 33, 34, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 5, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 7, 8, вул. Плахотнюка Н/У, вулиця Пушкіна 1, 4, 5, 7, 9, вулиця Шпильова 1, 10, 12, 13, 15, 2, 3, 6, 8, 9, вулиця Янківського 1, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 44, 45, 47, 53, 55, 57, 61, 63, 7, 8

Місто Хмільник – вулиця 1 Травня 11, 11А, 13, 15, 32, 40, 56, 5ГАРАЖ, 64, 9, вул. 1 Травня Н/У, вулиця В. Івасюка 7, вулиця Гонти 13, вулиця Кутузова вул. Кутузова 5 гараж №2, вулиця Монастирська 10, вулиця Садовського 9, вулиця Чайковського 38, вулиця 1 Травня 36, вулиця Глушкова 9, вулиця Гонти 10, 11, 13, 15, 16, 19, 22, 24, 26, 5, 7, 8, вулиця Д.Нечая 10, 19, 19А, 2, 24, 25А, 28, 29, 3, 35, 36, 37, 3А, 4, 7, 8, вулиця Квітнева 10, 11, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 23, 25, 4, 6, 8, вулиця Колійна 64, вулиця Нагірна 5, вулиця О.Вишні 1, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 3, 4, 5, 6, вулиця Паркова 39

29 липня (8.00 – 17.00)

Село Митинці – вулиця Гоголя 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 34, 4, 40, 5, 6, 7, вулиця Івана Франка 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 33, 35, 39, 4, 5, 6, 7, 8

Місто Хмільник – вулиця 1 Травня 11, 11А, 13, 135, 15, 17, 23ГАРАЖ, 24, 54, 56, 58, 6, 60, 62, 66, вул. 1 Травня 62 ГАРАЖ Б, вулиця Ватутіна 14, 7, вулиця Виноградна 2, 20, вулиця В. Івасюка 19, 21, вулиця Кутузова 133, вулиця Липова вул. Липова 33 (Гараж, вулиця Монастирська 1, 56, 62, вулиця Полтавська 32, вулиця Пушкіна 135, 15, проспект Свободи 11, 13

30 липня (8.00 – 16.00)

Місто Хмільник – вулиця Кармелюка 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, вулиця Лермонтова 31, 31А, 33, 34, 35, 36, 37, 37Б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, вулиця Набережна 28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *